"Динамо" несподівано програло в УПЛ, пропустивши два голи на "Олімпійському"

4 хвилини
16,0 т.
Динамо прийняло Ворсклу

Київське "Динамо" у центральному матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі сенсаційно поступилося полтавській "Ворсклі", перервавши свою 30-матчеву безпрограшну серію в УПЛ. Зустріч на НСК "Олімпійський" завершилась із рахунком 1:2.

Перед цією битвою букмекери оцінювали перемогу "Динамо" показником 1,3, успіх "Ворскли" – 9,00, а нічию – 5,1.

Початок матчу був за киянами. "Ворскла" намагалася не притискатися до воріт, тоді як "Динамо" добре пресингувало, не дозволяючи опонентам вибігати в атаку і цей тиск давав результати. Рамірес кілька разів по флангу завершував гострі випади команди, але до удару в площину справа не доходила.

Микола Шапаренко

"Динамо" повністю домінувало на полі, проте гострих моментів було небагато. Полтавчани дуже грамотно грали оборонним блоком у три захисники, в результаті здебільшого боротьба далі за центральне коло не просувалася. Атаки "біло-синіх" розбивалися на підступах до штрафного майданчика

Томаш Кендзера

"Ворскла" спробувала високо пресингувати, і динамівці одразу почали шукати свого форварда далекими закидами.

Сенсаційний поворот стався на 34-й хвилині. Гості, організувавши чи не першу атаку, забили гол. Ранжел втік від Забарного і той, тільки ціною жовтої картки, зупинив бразильця. Тіль ідеально виконав штрафний удар, який сам Ранжел замкнув точним ударом головою.

"Динамо" кинулося атакувати і Рамірес мав три виходи на ворота Різника, але венесуелець усі свої моменти розтратив.

Динамо програло Ворсклі

Після перерви малюнок гри не змінився. Чемпіони України володів ініціативою, а "Ворскла" довго розігрувала свої атаки, виманюючи суперника. На 54-й хвилині Ранжел міг робити рахунок 2:0, але під його удар кинувся Кендзера.

Підопічні Луческу успішно створювало гольові моменти, але всі удари йшли або повз рамку, або безпомилково грав голкіпер.

На 74-й хвилині Сидорчук сфолив на Степанюку і після перегляду ВАР Юрій Іванов поставив пенальті. Удар із точки чітко реалізував Тілль.

Через 6 хвилин "Ворскла" залишилася у меншості. Кравчук з інтервалом за хвилину отримав дві жовті картки та залишив поле. Час, що залишився, "Динамо" провело в штурмі і змогло забити один гол.

Нагадаємо, що минулого туру УПЛ "Динамо" обіграло в гостях ФК "Маріуполь". Незважаючи на перевагу у класі "біло-сині" у цій зустрічі пропустили два голи.