"Шахтар" пропустив шість м'ячів від "Манчестер Сіті" у Лізі чемпіонів

48,5 т.
'Шахтар' пропустив шість м'ячів від 'Манчестер Сіті' у Лізі чемпіонів

Донецький "Шахтар" у четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів програв англійському "Манчестер Сіті". Поєдинок на знаменитому стадіоні "Етіхад" завершився із рахунком 6:0.

"Манчестер Сіті" — "Шахтар"

Початок першого тайму був не надто виразним. Господарі спокійно контролювали гру, розмірено керуючи розвитком усіх подій. Підопічні Гвардіоли не дозволяли супернику вийти зі своєї половини поля, вміло використовуючи командний пресинг.

Щойно м'яч опинявся у гравця "Шахтаря", одразу троє-четверо футболісти чинили тиск, легко відбираючи шкіряну сферу. Українському клубу явно бракувало ресурсів опиратися і вже на 13-й хвилині "містяни" відкрили рахунок.

Ракицький купився на дитячий фінт Мареза. 27-річний француз гостро прострелив у штрафну, де Сілва спокійно замкнув передачу — 1:0.

Пропущений гол жодним чином не позначився на картині гри. Знову тотальною ініціативою володів клуб із Манчестера, дозволивши опонентам зробити лише одну вилазку у бік своїх воріт.

А на 24-й хвилині стався найскандальніший епізод у грі. Стерлінг вбіг із м'ячем у штрафну "Шахтаря", зачепився шипами за газон і впав. Арбітр Віктор Кашшаї вирішив, що Матвієнко, який бiг позаду, порушив правила і вказав на одинадцятиметрову позначку — 2:0.

Таким чином, 43-річний угорець вкотре "потішив" українських уболівальників своїм безглуздим рішенням. Нагадаємо, що у 2012-му під час матчу чемпіонату Європи Україна — Англія, Кашшаї не зарахував взяття воріт після удару Марко Девіча, незважаючи на те, що м'яч повністю перетнув лінію.

Після перерви жах для українського клубу продовжився. Уже на 4-й хвилині Зінченко відправив у прорив Стерліга, той, трохи протягнувши на собі двох гравців "Шахтаря", фантастичним ударом у притирку зі штангою зробив рахунок 3:0.

Після цього "Шахтар" почав грати немов за інерцією. Складалося враження, що гості змирилися із розгромною поразкою. Навіть у ті рідкісні миті, коли "Шахтар" отримував м'яч, він зовсім не поспішав переводити його в атаку, демонструючи повну зневіру.

На 71-й хвилині футболісти з України отримали другий пенальті від Кашшаї, який точно реалізував Жезус — 4:0. Сілва прийняв м'яч у штрафній і пірнув вперед, залишивши Степаненку лише варіант із порушенням правил.

На цьому англійці не зупинилися і за 10 хвилин до фінального свистка забили п'ятий і шостий голи. "МанСіті" втік у контратаку, Гюндоган гарно скинув під удар Марезу, який прошив П'ятова. А на 2-й доданій хвилині хет-трик зробив Джезус.

Читайте: ''Займаються л*йном'': форвард "Шахтаря" наїхав на гравців "Динамо"

Свій матч 5-го туру ЛЧ "Шахтар" проведе 27 листопада у Німеччині проти "Хоффенхайма".

Нагадаємо, що ігри перших двох турів завершилися для "гірників" нічиїми (у першому — з німецьким "Хоффенхаймом" 2:2 , у другому — з французьким "Ліоном" 2:2), а у третьому українські футболісти зазнали розгромної поразки від "Манчестер Сіті".