"Шахтар" сенсаційно втратив очки в УПЛ

20,6 т.
'Шахтар' сенсаційно втратив очки в УПЛ

Донецький "Шахтар" сенсаційно не зміг обіграти одного з аутсайдерів чемпіонату України у Прем'єр-лізі – "Чорноморець". Поєдинок в Одесі завершився з рахунком 2:2.

Фаворит впевнено розпочав зустріч, забивши гол уже на 20-й секунді. Після розіграшу з центру поля гості в кілька передач дісталися чужого штрафного майданчика, де чудовим ударом з кута Криськів відправив м'яч чітко в кут.

Лідирував "Шахтар" у рахунку не довго. Через 6 хвилин, після розіграшу кутового м'яч влучив у штрафному майданчику Трубіна у руку гравцю "Шахтаря" і головний арбітр Андрій Коваленко після перегляду VAR поставив пенальті.

На 18-й хвилині гості знову вийшли вперед, коли грузинський новачок донеччан Георгій Гочолейшвілі відзначився дебютним голом, точно вразивши ворота суперника.

Через 120 секунд Алефіренко зрівняв рахунок, але м'яч був скасований через офсайд. Вирішальний момент стався на 40-й хвилині, коли після чергового розіграшу з кута поля Демченко скинув на Салюка і той забив круглий снаряд у сітку.

Таким чином "Шахтар" перервав свою серію з п'яти перемог поспіль і з 43 очками, як і раніше, посідає перше місце. Слідом із відставанням в один пункт йде "Дніпро-1".

Як повідомляв OBOZREVATEL, за кілька годин раніше перемогу в 19-му турі УПЛ здобуло київське "Динамо". У гостях підопічні Луческу здолали ФК "Львів".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!