"Динамо" завдяки оригінальному штрафному перемогло у ювілейному матчі Луческу. Відео

34,2 т.
Львів Динамо

Київське "Динамо" у гостьовому матчі 19-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі перемогло ФК "Львів". Зустріч завершилась із рахунком 0:2.

Ця гра стала 100-ю для Мірчі Луческу на посаді головного тренера "біло-синіх". З 21 серпня 2020 року "Динамо" на чолі з румунським наставником здобуло 57 перемог, 26 разів програло та 17 разів зіграло внічию.

Усі основні події на "Арені Львів" відбулися у другому таймі. Ключовою стала 52-а хвилина, коли гості отримали право на штрафний удар метрів із 19.

Столичні футболісти нестандартно підійшли до виконання. Шепелєв не став бити, а відкинув ліворуч і Владислав Ванат найпотужнішим пострілом прошив голкіпера. Олександр Рибка бачив момент удару, але не встиг відреагувати.

Під завісу матчу остаточну крапку поставив Ерік Рамірес, відзначившись другим голом у футболці "Динамо" та першим за останні півтора роки.

У турнірній таблиці ця перемога дозволила підопічних Мірчі Михайловича набрати 36 очок та закріпитися на 4-му місці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, свій матч "Динамо" проводило без Віталія Буяльського. Лідер команди був дискваліфікований КДК УАФ за інцидент після матчу 17 туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі проти "Дніпра-1".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!