"Шахтар" із несподіваної перемоги стартував у плей-оф Ліги Європи. Відео голів

29,3 т.
Шахтар Ренн

Донецький "Шахтар" у номінально домашньому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи обіграв французький "Ренн". Зустріч на стадіоні Війська Польського у Варшаві завершилася з рахунком 2:1

Перед матчем букмекери віддавали перевагу нашим суперникам, вважаючи, що найуспішнішими в першій частині протистояння будуть саме французи.

Обидві команди розпочали поєдинок дуже динамічно. Футболісти демонстрували високий темп переміщень полем, але до гострих моментів біля воріт справа не доходила. Гра рясніла великою кількістю силової боротьби, особливо на флангах.

Контратаки, якими "Шахтар" часто ловив суперника на груповому етапі Ліги чемпіонів, "гірники" використовували і в дебюті матчу з "Ренном". На 11-й хвилині чудова діагональ через все поле від Коноплі знайшла на фланзі Михайличенка. Його удар з гострого кута парирував Манданда, але вдало зіграв Криськів, відкривши рахунок – 1:0.

Пропустивши гол гості кинулися відіграватись і просто притиснули українців до їхніх воріт. Більшу частину часу в першому таймі атакував клуб із Франції, і на 34-й хвилині ледь не зрівняв. Бондаренко невдало зіграв в обороні, віддаючи пас назад, але камерунський нападник "Ренна" Карл Токо-Екамбі не зміг переграти Трубіна.

На 44-й хвилині було забито другий гол, але несподівано це зробив "Шахтар". Після чергового контрвипаду українців 18-річний Угочукву у своєму штрафному майданчику вдарив по ногах Коноплю і головний арбітр зустрічі Ірфан Пельто вказав на точку. Бондаренко не без зусиль збільшив перевагу з пенальті - 2:0.

На початку другої половини "Ренн" вже не виглядав таким потужним, проте зміг скоротити відставання. Після масованої атаки Карл Токо-Екамбі таки заніс м'яч у ворота – 2:1.

У час, що залишився, клуб із заходу Франції вже не виглядав таким грізним. "Гірники" відповідали не менш небезпечно, але рахунок так і не змінився.

Гра у відповідь пройде у Франції через тиждень, 23 лютого. Початок о 22:00.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!