"Шахтар" пропустив три м'ячі та програв в УПЛ. Відео

3 хвилини
17,1 т.
'Шахтар' пропустив три м'ячі та програв в УПЛ. Відео

Донецький "Шахтар" у 14-му турі чемпіонату України з футболу (УПЛ) програв "Дніпру-1". Домашній матч на "Арені Львів" завершився з рахунком 1:3.

Спочатку поєдинок для підопічних Маріно Пушича складався успішно. Вже на 5-й хвилині Сікан скористався недбалою грою захисників гостей та влучним ударом відкрив рахунок.

"Дніпро-1" зміг відігратися незадовго до перерви. Після розіграшу кутового Едуард Сарапій виявився ніким не прикритим у центрі штрафного майданчика і ударом головою зробив рахунок 1:1.

Другий тайм став справжнім шоком для господарів. З інтервалом у 4 хвилини футболісти Юрія Максимова змогли двічі вразити ворота Різника. На 51-й хвилині Гуцуляк втік від Ракицького та точно закрутив круглий снаряд під штангу.

А на 55-й Богдан Лєднєв створив справжній шедевр. 25-річний хавбек потужним "пострілом" зі штрафного метрів із 22 перекинув стінку, оформивши остаточний результат.

У турнірній таблиці "Дніпро-1" із 30 очками вийшов на перше місце. "Шахтар" продовжує йти четвертим (24 пункти).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!