"Шахтар" програв чемпіону Словаччини в другому матчі за день у Туреччині

Дентіньо б'є по воротах 'Слована'

"Шахтар" поступився "Словану" у другому матчі, зіграному 3 лютого на тренувальному зборі в Туреччині, з рахунком 0:1.

"Гірники" дуже інтенсивно почали матч, не дозволяючи суперникам переходити свою половину поля. Вони високо пресингували і створили кілька гострих моментів біля воріт чинних чемпіонів Словаччини. Найбільше з них запам'ятався удар Алана Патріка з-за меж штрафного майданчика у штангу.

Віктор Корнієнко

Після 20-ї хвилини клуб із Братислави прийшов до тями і провів вкрай небезпечну контратаку, яка закінчилася неймовірним сейвом Анатолія Трубіна. Кутовий, який був призначений за підсумками цього епізоду, закінчився ударом у поперечину.

Манор Соломон

Після перерви команди продовжили обмінюватися небезпечними моментами, але довгий час м'яч неймовірним чином не опинявся у сітці воріт. Рахунок був відкритий на 87-й хвилині після того, як гравець "Слована" зумів пробити повз голкіпера з меж штрафного майданчика.

Варто відзначити, що словацький чемпіон виглядав значно свіжішим за "Шахтар" наприкінці матчу за рахунок замін. Донецький клуб відіграв усю зустріч одним складом.

"Шахтар" – "Слован" 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: Даніел, 87.

"Шахтар": Трубін – Болбат, Кривцов, Бондар, Корнієнко – Майкон – Тете, Дентіньо, Алан Патрік, Марлос – Соломон.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в середу, 3 лютого, "гірники" встигли провести спаринг із "Маріуполем". Підопічні Луїша Каштру уникнули поразки на останній хвилині поєдинку.