"Шахтар" переміг в УПЛ в матчі-експерименті з видаленням і двома скасованими голами

3 хвилини
9,9 т.
Чорноморець Шахтар

Донецький "Шахтар" переміг в гостьовому матчі одеський "Чорноморець" в 5-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Поєдинок завершився з рахунком 0:3.

Гості вийшли на поле стадіону "Чорноморець" в експериментальному складі. Де Дербі випустив 9 українців, в тому числі молодих Судакова, Сікана, Мудрика і Коноплю.

Шахтар переміг Чорноморець

Вже на 10-й хвилині одесити залишилися в меншості. Богдан Білошевський наступив на гомілку Алану Патріку і Денис Шурман після перегляду ВАР дав 21-річному хавбеку, орендованому у "Динамо", пряму червону картку.

Отримавши чисельну перевагу "Шахтар" пішов в атаку, але на 31-й хвилині ледь не пропустив гол. Авагімян влучив у штангу. Через 3 хвилини "гірники" змогли все ж таки відкрити рахунок. Мудрик ідеальним пасом в дотик віддав в штрафний на Судакова, той прокинув собі і пробив точно в дальній кут.

Кінцівка тайму видалася феєричною. На 42-й хвилині ВАР скасував гол Матвієнка (гра рукою), а на 4-й доданій після допомоги відеоповтору був скасований м'яч Путрі (офсайд).

Спустошені гравці "Чорноморця" втратили концентрацію і пропустили другий гол на 6-й доданій хвилині.

Поєдинок завершився з рахунком 3:0

У другому таймі футболісти з Одеси, якi явно поступалися у класі донецькій команді, помітно підсіли і на 94-й хвилині віцечемпіон України забив третій м'яч.

Статистика матчу

"Шахтар" набирає 12 очок і виходить на перше місце в турнірній таблиці УПЛ. Свій наступний матч "помаранчево-чорні" проведуть проти "Миная", 29 серпня.

Турнірна таблиця УПЛ

"Чорноморець" – "Шахтар" 0:3 (0:2, 0:1)

Голи: 0:1 – 34 Судаков, 0:2 – 45 Алан Патрік, 0:3 – 90 Соломон.

Чорноморець – Кучерук, Путря (Скорко, 84), Дубко, Кузик, Мохаммед, Білошевскій, Михайленко, Авагімян (Тлумак, 78), Вачіберадзе (Кравченко, 78), Брагар (Ісаєнко, 68), Бугай (Ванат, 68).

Шахтар – Пятов, Конопля, Матвієнко (Віта, 62), Кривцов, Ісмаїлі (Корнієнко, 63), Степаненко, Мудрик, Марлос, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 63), Судаков (Соломон, 70), Сікан (Дентіньо, 80).

Вилучення: Білошевський (13).

Як повідомляв OBOZREVATEL, в середині тижня "Шахтар" сенсаційно переміг "Монако" в першому матчі плей-офф Ліги чемпіонів.