"Шахтар" переміг "Монако" в плей-оф Ліги чемпіонів. Фото та відео

3 хвилини
22,0 т.
Шахтар переміг Монако

Донецький "Шахтар" обіграв "Монако" в першому поєдинку плей-оф Ліги чемпіонів. Зустріч на стадіоні "Луї II" завершилася з рахунком 0:1.

Команди почали поєдинок в активному ключі. Футболісти "Шахтаря" намагалися грати в швидкий короткий пас, але надто не могли просунутися до воріт Маєцьки. На 6-й хвилині Матвієнко створив перший гострий момент, змусивши голкіпера перевести м'яч на кутовий.

Лассіна Траоре

"Монако" більше захищався, віддавши володіння українським гравцям. На 13-у хвилину тиск "гірників" ставав дедалі більше й більше вираженим. Вони підсували гру все ближче і ближче до воріт господарів. Монегаскам рідко коли вдавалося пройти центральну лінію.

Шахтар атакував

Гол назрівав і Педріньйо на 18-й хвилині створив індивідуальний шедевр, відкривши рахунок у грі. Отримавши пас на межі штрафного, бразилець обіграв трьох захисників, і через ноги четвертого та повз голкіпера відправив снаряд у сітку.

Педріньйо

Забитий м'яч трохи розслабив українських футболістів, які дозволили "біло-червоним" провести кілька небезпечних атак. В одній із них удар Головіна припав поруч зі штангою, а в другій лише реакція Трубіна врятувала "Шахтар" від голу.

Після перерви ситуація змінилася

Донецький клуб явно підсів, віддавши ініціативу опонентам. Уже "Монако" грало першим номером, не залишаючи вільних зон українцям.

Кілька разів підопічним Де Дзербі доводилося великими силами відбиватися, граючи просто на винос. Напад донеччан повністю зник. "Монако" атакував великими силами, але рахунок до кінця тайму так і не змінився. Не найостанніша заслуга в цьому була Трубіна.

"Гірники" більшу частину другого тайму захищалися

Друга половина почалася з чергових атак команди з Монако. Вона намагалася диктувати свої умови і це їй з успіхом вдавалося робити. На 57-й хвилині Трубін ногою відбив гарматний постріл Бен-Єддера.

Манор Соломон

Друга половина тайму була насичена в'язкою боротьбою, що проходила в невеликому темпі. Швидкості помітно впали. "Шахтар" щосили намагався утримати переможний рахунок, сподіваючись на рідкісні контратаки.

За 9 хвилин до фінального свистка лише везіння врятувало віцечемпіонів України, коли удар Майрона Боада припав на стійку.

"Шахтар" переміг "Монако"

Останні секунди пройшли в штурмі воріт українців, але "Шахтар" зміг зберегти переможний рахунок перед грою у відповідь, яка пройде 25 серпня в Харкові на стадіоні "Металіст". Переможець цього протистояння потрапляє в груповий етап Ліги чемпіонів.

Статистика матчу

"Монако" Монако – "Шахтар" Україна 0:1

Гол: 0:1 – 19 Педріньйо.

"Монако" – Маєцьки, Сідібе, Маріпан, Бадіашіле, Кайо Енріке, Желсон Мартінш, Головін, Діатто, Жан Лукас, Діоп, Тчуамені, Фофана, Боада, Бен-Єддер, Фолланд.

Шахтар – Трубін, Додо, Марлон, Віта, Матвієнко, Степаненко, Коноплянка, Марлос, Алан Патрік, Соломон, Майкон, Педріньйо, Маркос Антоніо, Тете, Сікан, Траоре.

Попередження: Степаненко (87), Алан Патрік (90).

Київське "Динамо" як чемпіон потрапило в груповий етап ЛЧ автоматично.

Нагадаємо, що в 3-му кваліфікаційному раунді "гірники" пройшли бельгійський "Генк", вигравши обидва матчі з рахунком 2:1.

Перед грою в єврокубках "Шахтар" здобув непросту перемогу в УПЛ над "Металістом-1925"