"Шахтар" насилу обіграв "Ворсклу", яка годину грала в меншості

3 хвилини
3,1 т.
'Шахтар' насилу обіграв 'Ворсклу', яка годину грала в меншості

Донецький "Шахтар" здобув непросту перемогу над полтавською "Ворсклою" в центральному матчі 12-го туру Прем'єр-лізі України. Підопічні Роберто Де Дзербі на виїзді лише в другому таймі дотисли суперника, який із 29-ї хвилини грав у меншості, – 0:2.

"Гірники" досить спокійно розпочали поєдинок. Так, вони володіли ініціативою, але особливої загрози воротам голкіпера "Ворскли" Дмитра Різника їхні підходи не становили. Ключовий момент усього матчу стався через пів години після стартового свистка арбітра.

"Шахтар" наздогнав "Динамо" в турнірній таблиці.

Півзахисник господарів Олів'є Тілль, намагаючись проштовхнути м'яч у сітку, грубо врізався в голкіпера "гірників" Анатолія Трубіна. Суддя Сергій Бойко без усяких сумнівів показав люксембуржцю другу жовту картку.

На другий тайм італійський наставник гостей випустив одразу трьох нових футболістів. У підсумку всі вони на 65-й хвилині організували переможний гол "Шахтаря". Юний хавбек Данило Сікан віддав передачу на ізраїльського легіонера Манора Соломона, який пробив по воротах. Різник м'яч відбив, проте бразилець Тете першим встиг на добивання.

Роберто Де Дзербі.

Соломону все ж вдалося забити і самому. На 79-й хвилині з пасу Марлоса він поцілив у нижній кут воріт "Ворскли".

"Шахтар" виграв у Полтаві.

Так, "Шахтар" здобув три очки і наздогнав "Динамо" в турнірній таблиці. Кияни свою гру проведуть 24 жовтня з "Дніпром-1".

"Ворскла" – "Шахтар" 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 – 65 Тете, 0:2 – 79 Соломон.

"Ворскла" – Різник, Яворський, Пердута, Якубу, Тамм, Тілль, Кані, Скляр (Пешич, 49), Челядин (Павлюк, 90), Ранжел (Коджові, 90), Степанюк (Крупський, 90).

"Шахтар" – Трубін, Ісмаїлі (Конопля, 82), Марлон, Додо, Бондар, Степаненко (Судаков, 56), Марлос, Педріні (Тете, 46), Алан Патрік (Сікан, 46), Фернандо Педро (Соломон, 46) , Майкон.

Попередження: Тілль (19), Фернандо Педро (41), Пердута (59).

Вилучення: Тілль (29).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні 12-го туру Прем'єр-ліги помер заслужений тренер України Сергій Морозов.