"Шахтар" на останніх секундах урятував нічию в першому матчі 2021 року

Тете проти футболістів 'Леха'

Донецький "Шахтар" розпочав тренувальний збір у турецькій Антальї з нічиєї 1:1 у першому контрольному поєдинку проти віцечемпіона Польщі "Леха".

Матч краще почали суперники "гірників". Вони володіли ініціативою та створили перший небезпечний момент, але удар Камінські пройшов поруч зі штангою. Ближче до середини тайму перевагою заволоділи підопічні Луїша Каштру, але Жуніору Мораесу, Тете та Євгену Коноплянці або не вистачало точності, або голкіпер клубу з Познані показував впевнену гру на лінії.

Рахунок було відкрито у першій 15-хвилинці другої половини після позиційної атаки "Леха", яка закінчилася розрізною передачею на нападника і точним ударом у площину. Після цього "Шахтар" узяв м'яч під контроль і не випускав суперників з їхньої половини поля, але до небезпеки біля воріт польської команди довгий час справа не доходила.

Можна згадати момент із прострілом Фернандо, після якого м'яч зрикошетив від ноги захисника і ледь не опинився в сітці, але голкіпер був напоготові. На 85-й хвилині Віктор Корнієнко пробивав із льоту з меж штрафного майданчика, але пустив м'яч вище. На останніх секундах зустрічі підопічні Каштру провели дуже небезпечну атаку, яка завершилася призначенням пенальті та впевненою реалізацією одинадцятиметрового у виконанні Віктора Коваленка. Так "гірники" встановили остаточний результат матчу.

"Шахтар""Лех" 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: Мархвінські, 58 – Коваленко, 90+1 (з пенальті)

"Шахтар" 1-й тайм: Трубін, Болбат, Бондар, Матвієнко, Сіпріано, Майкон, Судаков, Патрік, Тете, Коноплянка, Мораес

"Шахтар" 2-й тайм: Пятов, Корнієнко, Вітао, Хочолава, Додо, Степаненко, Маркос, Соломон, Коваленко, Дентіньо, Фернандо

Наступний контрольний поєдинок донецький клуб проведе в суботу, 23 січня, проти болгарського "Лудогорця".

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" здобуло першу перемогу в 2021 році, легко розібравшись із "Шахтарем" із Солігорська.