"Шахтар" на останніх хвилинах врятував нічию в матчі з клубом УПЛ у Туреччині. Відео

Гравці 'Шахтаря' святкують гол

"Шахтар" на останніх хвилинах врятував нічию в другому матчі другого тренувального збору в Туреччині проти "Маріуполя" (2:2).

Поєдинок розпочався з переваги "гірників", які швидко зуміли перетворити її на забитий гол. Євген Коноплянка отримав передачу від Михайла Мудрика, обіграв суперника і точно пробив у дальній кут.

Підопічні Луїша Каштру продовжили володіти м'ячем у першій половині тайму, але не могли створити реальну загрозу воротам Євгена Гальчука. Після цього "Маріуполь" взяв ігровий снаряд під контроль і провів кілька хороших атак, які не увінчалися голом.

"Шахтар" - "Маріуполь"

Незабаром після перерви вихованець "Шахтаря" Артем Бондаренко зрівняв рахунок, замкнувши простріл В'ячеслава Танковського. "Гірники" спробували знову вийти вперед, але замість цього пропустили ще раз. На цей раз відзначився інший футболіст "Маріуполя", орендований у донецької команди, Олексій Кащук. Він реалізував пенальті за фол Марка Мампасі проти Андрія Кулакова.

Вже на 90-й хвилині "помаранчево-чорні" зуміли уникнути поразки завдяки точному удару головою у виконанні Фернандо після подачі Коноплянки.

"Шахтар" – "Маріуполь" 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: Коноплянка, 4, Бондаренко, 51, Кащук, 67 (пен.), Фернандо, 90+2

"Шахтар": Пятов, Додо, Вітао, Матвієнко, Сіпріано (Удод, 33, Мампасі, 55), Степаненко, Маркос Антоніо, Коноплянка, Мудрик (Шостак, 55), Тайсон, Фернандо

"Маріуполь": Гальчук (Кудрик, 46), Стасюк, (Драмбаєв 46), Биков, Чоботенко, Меліченко, Чех, Мішньов (Бондаренко, 46), Очеретько (Танковський, 46), Топалов, Горбунов, Сікан (Кащук, 46)

Відзначимо, що в середу, 3 лютого, о 16:00 за київським часом підопічні Каштру проведуть ще один контрольний поєдинок проти словацького "Слована".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в першому матчі на тренувальному зборі в Туреччині "гірники" зіграли внічию з чемпіоном Сербії.