"Шахтар" із розгромним рахунком переміг в УПЛ

3 хвилини
3,8 т.
Шахтар переміг Десну

Донецький "Шахтар" у матчі 13-го туру чемпіонату України з футболу обіграв у Києві чернігівську "Десну". Зустріч на столичному НСК "Олімпійський" завершилась із рахунком 4:1.

Матч розпочався для віце-чемпіонів України вдало. Вже на 9-й хвилині зусиллями Соломон "гірники" відкрили рахунок.

Через 15 хвилин Безбородько відіграв один гол, проте нічийний результат висів на табло не довго.

На 27-й хвилині чудовий далекий удар Судакова приніс перемогу його команді.

Після перерви на полі була лише одна команда. Підопічні Де Дзербі контролювали ситуацію та двічі розписалися у воротах Литовки. Відзначилися Тете та Фернандо.

"Десна" могла забити другий гол на 72-й хвилині, але Маркос Антоніо виніс м'яч із лінії воріт.

Як повідомляв OBOZREVATEL, кількома годинами раніше свій матч провело і київське "Динамо". "Біло-сині" зусиллями свого капітана перемогли "Маріуполь" (3:2).

Після поєдинку Мірча Луческу висловив серйозні претензії своїм підопічним.