"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Маріуполем", пропустивши два голи. Відео

3 хвилини
5,3 т.
Динамо перемогло в гостях Маріуполь

Київське "Динамо" в стартовому матчі 13-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі обіграло в гостях ФК "Маріуполь". Зустріч на стадіоні ім. Бойка завершилася з рахунком 2:3.

Поєдинок у Маріуполі розпочався феєрично. Вже на 3-й хвилині Сергій Сидорчук зупинив м'яч рукою у своєму штрафному майданчику. Арбітр Віталій Романов після перегляду ВАР призначив пенальті, яке реалізував Дмитро Мішнєв.

Момент із пенальті

Проте переможний рахунок для господарів протримався рівно 120 секунд. У першій же атаці той-таки Сидорчук далеким ударом повернув рівновагу.

Гра Маріуполя відрізнялася від кубкової зустрічі у середу. Господарі не закривалися "автобусом", абсолютно не соромлячись іти в контратаку. Водночас "Динамо" в нападі грало великими силами, потроюючи облогу воріт Турбаєвського.

Опорні півзахисники Сидорчук і Шапаренко припускалися необов'язкових помилок, не дозволяючи "Динамо" створювати серйозні загрози 18-річному голкіперу "Маріуполя". Незважаючи на ігрову перевагу "біло-сині" практично не входили до чужого штрафного майданчика.

Така ситуація тривала до 30-ї хвилини, коли Шапаренко, вдало зігравши на добиванні, забив другий м'яч.

Після перерви "Маріуполь" спробував щось створювати при виході з оборони в атаку, але клас футболістів чітко давався взнаки. Гол-шедевр від Сидорчука на 68-й хвилині, здавалося, зняв усі питання про переможця.

Але футболісти з Донецької області не погоджувалися з таким рахунком, і на 2-й додатковій хвилині забили другий гол. Київські гравці після свого третього голу дуже поблажливо ставилися до захисту, тринькали свої моменти і поплатилися за це.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" виявило турботу про своїх уболівальників та громадян України. Спільно із Міністерством охорони здоров'я столичний клуб організував на території НСК "Олімпійський" пункт вакцинації.