"Шахтар" - "Хоффенхайм": огляд матчу

13,4 т.
'Шахтар' - 'Хоффенхайм': огляд матчу

"Шахтар" зіграв внічию 2:2 з "Хоффенхаймом" у першому матчі групового раунду Ліги чемпіонів. Господарям довелося двічі відіграватися під час зустрічі.

Уже на шостій хвилині Грілліч швидким голом шокував донеччан. У середині тайму Ісмаїлі вдалося зрівняти рахунок, проте до свистка на перерву "Хоффенхайм" знову вийшов вперед завдяки точному удару Нордтвейта.

Читайте: "Шахтар" врятувався від поразки на старті Ліги чемпіонів

У другій половині зустрічі "Шахтар" штурмом пішов на ворота суперника і таки зумів відігратися. Гольову крапку в протистоянні на стадіоні "Металіст" поставив новачок "гірників" Майкон.

Вашій увазі найцікавіші моменти гри на стадіоні "Металіст".

"Шахтар" (Україна) - "Хоффенхайм" (Німеччина) 2:2

Голи: 0:1 - 6 Грілліч, 1:1 - 27 Ісмаїлі, 1:2 - 38 Нордтвейт, 2:2 - 81 Майкон.

"Шахтар" - П'ятов, Хочолава, Ісмаїлі, Бутко, Ракицький, Степаненко, Алан Патрік (Майкон, 76), Тайсон, Марлос, Болбат (Коваленко, 57), Мораес.

"Хоффенхайм" - Бауманн, Пош, Фогт, Нордтвейт, Шульц, Грілліч, Бітенкур (Демірбай, 64), Кадержабек, Крамаріч (Нелсон, 85), Жоелінтон, Салаї (Цубер, 75).

Попередження: Грілліч (29), Мораес (45), Алан Патрік (52), Ракицький (77).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Шахтар" у матчі лідерів чемпіонату обіграв "Олександрію".