"Шахтар" переміг в центральному матчі 7-го туру УПЛ

4,2 т.
'Шахтар' переміг в центральному матчі 7-го туру УПЛ

Донецький "Шахтар" в матчі 7-го туру чемпіонату України з футболу обіграв "Дніпро-1". Поєдинок на столичній арені НСК "Олімпійський" завершився з рахунком 2:0.

Гості моментами чинили гідний опір іменитому супернику, але в підсумку пропустили два м'ячі.

На 15-й хвилині Фернандо обіграв одного захисника, скористався плутаниною інших і дальнім ударом під штангу відкрив рахунок.

Другий гол на 88-й хвилині забив лассіньї Траоре. 20-річний форвард відгукнувся на розрізану передачу в центр штрафного, накрутив опонента і точним ударом в шістку оформив чергову перемогу "Шахтаря".

"Гірники" після 7-го туру з 16 очками продовжують займати другий рядок. Лідирує київське "Динамо" (19 пунктів).

Шахтар – Дніпро-1 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 15 Фернандо Педро, 2:0 – 87 Траоре.

Шахтар – Пятов, Матвієнко, Конопля, Віта, Ісмаїлі (Корнієнко, 63), Майкон, Алан Патрік, Педріні (Марлос, 85), Степаненко (Маркос Антоніо, 80), Фернандо Педро (Траоре, 63), Тете (Соломон, 63 ).

Дніпро-1 – Кожокару, Сваток, Дубінчак, Логінов, Лучкевич (Назаренко, 69), Гуцуляк (Білл, 87), Ді Франко (Чуже, 72), Когут, Джурасек, Адамюк, Довбик.

Попередження: Майкон (29), Сваток (30), Ді Франко (60).

Турнірна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, в минулому турі донецький "Шахтар" після виходу в груповий турнір Ліги чемпіонів сенсаційно втратив очки з "міна".

У свою чергу лідер першості київське "Динамо" розгромило на своєму полі "Колос".