"Динамо" з рахунком 7:0 здобуло перемогу в УПЛ

3 хвилини
8,2 т.
Динамо Колос

Київське "Динамо" в матчі 6-го туру чемпіонату України з футболу розгромило "Колос" із села Ковалівка Васильківського району Київської області. Зустріч на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 7:0.

Підопічні Мірчі Луческу, який уперше після операції, перебував безпосередньо на тренерському містку "біло-синіх", із перших хвилин захопили ініціативу і вже на 5-й хвилині відкрили рахунок. Де Пена підібрав м'яч після помилки воротаря "Колоса", зробив декілька обманних рухів і потужним ударом відправив круглого в кут.

До 9-ї хвилини рахунок був уже 2:0, коли Шапаренко після комбінації вразив ворота ударом з 11 метрів.

Кендзера до 25-й хвилині зробив рахунок розгромним, реалізувавши подачу з кутового.

"Колос" виглядав абсолютно безпорадно і до перерви пропустив ще тричі. Відзначилися Буяльський, де Пена і Циганков.

У другому таймі ще один гол забив Віктор Циганков.

Востаннє 7 сухих м'ячів "Динамо" забивало рівненському "Вересу" в сезоні 1994/1995 й івано-франківському "Прикарпаттю" в 98/99. Рекорд в УПЛ (9 м'ячів) датований жовтнем 2010 року і відбувся в домашньому матчі з "Іллічівцем" із Маріуполя.

"Динамо" – "Колос" 7:0 (6:0, 1:0)

Голи: 1:0 – 5 де Пена, 2:0 – 9 Шапаренко, 3:0 – 25 Кендзьора, 4:0 – 34 Буяльський, 5:0 – 39 де Пена, 6:0 – 45 Циганков, 7:0 – 67 Циганков.

"Динамо" – Бойко, Миколенко, Кендзьора (Караваєв, 61), Забарний, Шабанов, Шапаренко, де Пена (Вербич, 61), Сидорчук (Шепелєв, 61), Циганков, Буяльський (Ледньов, 69), Шкурін (Рамірес, 46).

"Колос" – Маханьков, Золотов, Павловець, Чорноморець, Петров, Задоя (Богданов, 29), Мілько (Нгамба, 29), Сантос, Костишин (Нурієв, 46), Чурко (Данфі, 46), Сичинава (Лисенко, 64).

Попередження: Сантос (5), Сидорчук (30), Данфі (76), Шапаренко (79), Нгамба (86), Нурієв (90).

Турнірна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, у минулому турі обіграло лідера першості – чернігівську "Десну". Зустріч у столиці на стадіоні ім. Лобановського завершилася з рахунком 4:0.