Розкішний гол гравця "Шахтаря" приніс збірній України U-21 перемогу у відборі на Євро-2023. Відео

4,5 т.
Україна Вірменія U21 результат матчу 07 09 2021

Молодіжна збірна України (U-21) здобула непросту перемогу над Вірменією в домашньому матчі відбору на Євро-2023. Підопічні Руслана Ротаня виграли з рахунком 2:1.

Перший гол у поєдинку був забитий на 20-й хвилині зусиллями Дмитра Криськіва. Півзахисник "Шахтаря", який виступає на правах оренди за "Металіст-1925", опинився в потрібному місці в штрафному майданчику й точно пробив у лівий від себе кут.

Криськів відкрив рахунок в матчі

Наприкінці першої половини вірмени стали підбиратися до воріт Руслана Нещерета й швидко домоглися свого. Арсен Галстян змістився з флангу в центр і пробив метрів з двадцяти. М'яч після рикошету від захисника зрадницьки влетів за комірець українському голкіперу.

Україна обіграла Вірменію з рахунком 2:1

Другий тайм пройшов за переваги нашої збірної, що вилилося в гол на 62-й хвилині. Вінгер "Шахтаря" Михайло Мудрик красиво розібрався з кількома суперниками і був збитий на підступах до штрафного майданчика. Футболіст "гірників" вирішив сам виконати стандартне положення і не прогадав – його розкішний удар приніс Україні перемогу.

Тепер наша національна команда лідирує в групі H з 6 очками після двох турів. Франція набрала 4 пункти в такій же кількості матчів.

Україна вийшла на перше місце в групі H

Як повідомляв OBOZREVATEL, "триколірні" сенсаційно втратили очки в поєдинку з Фарерськими островами, пропустивши безглуздий вирішальний гол.