У групі України у відборі на молодіжний Євро-2023 трапилася грандіозна сенсація. Відео

50,5 т.
Гравці молодіжної збірної Франції

Молодіжна збірна Франції (U-21) сенсаційно втратила перемогу у виїзному матчі з Фарерськими островами у відборі на чемпіонат Європи 2023 року. Поєдинок закінчився внічию 1:1.

Гості відкрили рахунок вже на восьмій хвилині зустрічі зусиллями Аміна Гуїрі, який обіграв декількох суперників, а потім завершив атаку не найскладнішим ударом для голкіпера. Незважаючи на значну перевагу (сумарно 30 ударів проти 2, 8 ударів у площину проти 1), "триколірним" ніяк не вдавалося подвоїти перевагу.

Після перерви збірна Фарерських островів несподівано відігралася після грубої помилки з боку голкіпера гостей. Іллан Мелье, який виступає за "Лідс Юнайтед" з англійської Прем'єр-ліги, вийшов далеко з воріт і подарував м'яч супернику, який відправив його в сітку ударом майже з центрального кола.

Французи продовжують лідирувати в групі H, маючи чотири очки після двох матчів. Також у цьому секстеті грає й збірна України. Підопічні Руслана Ротаня в своєму єдиному поєдинку відбору на Євро-2023 U-21 на виїзді обіграли Сербію (1:0). У фінальну частину турніру потраплять переможці груп, а також п'ять найкращих других команд.

Група України у відборі на молодіжний Євро-2023

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Італії, яка виграла дорослий чемпіонат Європи, сенсаційно залишилася без перемоги в домашньому матчі з Болгарією у відборі на ЧС-2022.