Росія – Данія: відеоогляд розгромної поразки збірної РФ на Євро-2020

14,2 т.
Данія вирвала путівку в плей-оф після двох поразок

Збірна Росії зазнала розгромної поразки з рахунком 1:4 та закінчила свої виступи на Євро-2020. Команда Станіслава Черчесова посіла четверте місце в групі, програвши поєдинок, який пройшов у Копенгагені.

Підсумкова таблиця групи B

Більшу частину першого тайму на полі точилася рівна гра. Номінальні гості загрожували воротам Матвія Сафонова виключно здалеку, а росіяни кілька разів вибігали в небезпечні контратаки, але не могли реалізувати чисельну більшість у нападі.

Дзюба забив з пенальті, але цього виявилося дуже мало

Переломний момент у матчі трапився на 38-й хвилині, коли Міккель Дамсгор отримав м'яч на підступах до штрафного майданчика та завдав фантастичного обвідного удару.

Дамсгор відкрив рахунок у матчі

Після перерви стався ще один ключовий момент протистояння. Роман Зобнін віддав пас на Сафонова, але не помітив, що поруч із ним стоїть нападник данців Юссуф Поульсен, якому залишалося лише закотити "круглого" в сітку.

Юссуф Поульсен забив другий гол Данії в матчі з Росією.

Капітан збірної РФ Артем Дзюба скоротив відставання в рахунку, реалізувавши пенальті на 70-й хвилині, але скандинавська команда спокійно довела справу до перемоги, відзначившись ще двома голами в заключні хвилини поєдинку.

Данія забила росіянам чотири голи
Данія вийшла в плей-офф завдяки розгромної перемоги над Росією

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам оцінити огляд останнього матчу Росії на Євро-2020.

Росія – Данія – 1:4 (0:1, 1:3)

Голи: Дзюба, 70, з пенальті – Дамсгор, 38, Поульсен, 59, Крістіансен, 79, Мехле, 81

Росія: 16. Сафонов М. – 2. Фернандес Ма., 3. Дівєєв, 13. Кудряшов, 14. Джикія, 7. Оздоєв, 11. Зобнін, 15. Міранчук Ол., 17. Головін, 23. Кузяєв, 22. Дзюба

Данія: 1. Шмейхель – 3. Вестергор, 4. К'єр, 5. Мехле, 8. Ділейні, 14. Дамсгор М., 18. Васс, 23. Хейбьєрг, 25. Крістіансен А., 9. Брейтуейт, 20. Поульсен Ю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Дзюба прокоментував розгром, заявивши, що його команда "обкакалася", а депутат Держдуми РФ Дмитро Свищов порівняв гравців із безпорадними кошенятами.