Російський клуб з ганьбою вилетів з нового турніру УЄФА, не забивши пенальті на 120-й хвилині

9,5 т.
Рубін Ракув

Казанський "Рубін" програв польському "Ракуву" 0:1 в матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду нового турніру УЄФА під назвою Ліга конференцій. Перша гра завершилася з рахунком 0:0.

Рубін програв Ракуву

Єдиний гол у поєдинку був забитий на 111-й хвилині. З 20-ї секунди другого екстра-тайму росіяни грали в меншості.

Футболісти були розчаровані

На 120-й хвилині господарі отримали право на одинадцятиметровий, але півзахисник російської команди Сеад Хакшабановіч не реалізував пенальті.

У мережах місцеві вболівальники назвали такий виступ своєї команди ганьбою.

Команда була шокована підсумком матчу
Вболівальники назвали результат ганьбою

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше український форвард "Бенфіки" Роман Яремчук забив в матчі-відповіді кваліфікації ЛЧ "Спартаку" і залишив Москву без Ліги чемпіонів.