Російські футболісти спровокували масову бійку в Туреччині. Відео

38,5 т.
Крыльяв Совєтов – Борац

Футболісти самарського клубу "Крилья Совєтов" влаштували масову бійку з гравцями боснійського "Бораца" під час контрольного матчу в Туреччині.

У кінці другого тайму боснійський гравець хотів швидше ввести м'яч в гру, проте футболіст самарцiв його грубо відштовхнув. Після цього на полі утворився справжній натовп, до якого приєдналися і запасні, і представники тренерських штабів обох команд.

Суддям довелось достроково завершити гру. На момент зупинки зустрічі рахунок був 1:0 на користь клубу з Самари. Гол на 57-й хвилині забив Єжов.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у кінці січня дагестанський боєць змішаних єдиноборств (ММА) Шаміль Мусаєв (13-0), який виступає в напівсередній вазі, став призвідником масової бійки на турнірі KSW 58, який пройшов у Лодзі.

Місяць тому матч у Болівії завершився масовою бійкою футболістів і уболівальників.