З'явилося відео істерики Роналду в роздягальні на матчі Ліги чемпіонів

30,0 т.
Кріштіану Роналду

У мережі з'явилися кадри емоційної промови Кріштіану Роналду в перерві матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів сезону 2020/2021 проти "Порту". Команда з Італії після першого тайму поступалася з рахунком 0:1, що викликало в португальця справжню істерику.

Роналду був лютий

Гра "Юве" дуже не сподобалася Роналду, він вступив у суперечку з Хуаном Куадрадо і футболісти сказали один одному кілька гарячих фраз.

Роналду та Куадрадо

Роналду: "Ми повинні працювати старанніше. Якого біса! Ми взагалі не грали! Абсолютно!"

Куадрадо: "Не хвилюйся"

Роналду: "Ми весь тайм грали як лай*о!"

Куадрадо: "Ти маєш бути прикладом для всіх"

Роналду: "Я також грав погано. Ми маємо говорити один одному правду, ми грали ла*ново. Це матч Ліги чемпіонів, нам потрібно показати характер!".

Після цього тренер "Ювентуса" Андреа Пірло спробував заспокоїти своїх футболістів: "Досить, проїхали. Досить, Крі. Досить, Хуан. Ми маємо бути спокійними та терплячими. Ми продовжимо в тому ж дусі, але без суперечок".

Нагадаємо, що у другому таймі "Ювентус" на домашньому "Альянц-стедіум" забив три голи та перевів зустріч у додатковий час.

Далі команди обмінялися голами і "Порту" за рахунок більшої кількості голів на виїзді та перемоги у першому матчі (2:1) пройшов далі.