"Ювентус" зазнав несподіваної поразки в Лізі чемпіонів

12,5 т.
Порту - Ювентус

Туринський "Ювентус" у своєму першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на виїзді несподівано поступився португальському "Порту", пропустивши по голу на старті кожного тайму. Зустріч на стадіоні "Драгау" в Порту завершилася з рахунком 1:2.

Матч почався для гостей із шоку. Вже на 2-й хвилині першим же ударом по воротах господарі відкрили рахунок. Бентанкур віддав пас назад Щенсному прямо в штрафній "Юве". Таремі випередив поляка і з близької відстані увігнав круглого в сітку – 1:0

"Ювентус" виявився не готовим до такого пресингу і на деякий час просто загубився на полі. "Порту" впевнено вів матч, щільно опікаючи Роналду та не дозволяючи португальцю нічого зробити на полі.

Італійці ніяк не могли знайти спосіб вийти з оборон в атаку. Високий пресинг португальців призводив до постійних помилок і загроз воротам Щенсного.

Підопічні Сержіу Консейсау легко видавлювали гравців "Ювентуса" в глиб поля, не даючи атакувати. Перший тайм Роналду був узагалі не помітний на полі, не зробивши жодних результативних дій.

Перший по-справжньому небезпечний момент у штрафній "Порту" трапився на 43-й хвилині, коли Рабьо вдарив через себе в падінні, але шикарно зіграв Марчесін.

Другий тайм став дзеркальним відображенням першого. На 46-й хвилині Манафа прорізав фланг своїм проходом і віддав на ближній бік штрафний. Марега прорвався до воротарського і чітко пробив у ближній нижній кут – 2:0.

Забивши другий гол, португальці перестали високо пресингувати, давши більше свободи "Юве". Італійці почали створювати моменти і змогли розмочити рахунок.

На 82-й хвилині Рабьо відкрився на лівому фланзі, вбіг до штрафного по вільній зоні і покотив поперек поля на К'єза, який пробив у протихід Марчесіну – 2:1.

"Порту" Португалія – "Ювентус" Італія 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 – 2 Таремі, 2:0 – 46 Марега, 2:1 – 82 К'єза.

Порту – Марчесін, Манафа, Санусі, Мбемба, Пепе, Отава (Діас, 57), Урібе, Корона (Лум, 90), Сержіу Олівейра (Франсишку Консейсау, 90), Марега (Груйіч, 66), Таремі.

Ювентус – Шченсни, Данило, де Лігт, Алекс Сандро, К'єлліні (Демірал, 35), Рабьо, Бентанкур, Кулусевскі (Ремзі, 77), Маккенна (Мората, 63), К'єза, Роналду.

Попередження: де Лігт (63), Данило (81), Демірал (87), Алекс Сандро (90).

У другому поєдинку дня дортмундська "Боруссія" в Іспанії здобула вольову перемогу над місцевою "Севільєю" – 3:2.

Матч в Іспанії почався за схожим сценарієм. "Севілья" відкрила рахунок першим ударом по воротах "Боруссії" після удару Сусо.

Забивши гол андалузці помітно заспокоїлися і дали свободу дій гостям на своїй половині, за що і були відразу покарані.

Норвезький нападник "Боруссії" Ерлінг Холанн ще до перерви оформив дубль, віддав гольовий пас, встановив історичний рекорд і здобув необхідний результат.

На 84-й хвилині де Йонг зміг відквитати один м'яч.

"Севілья" Іспанія – "Боруссія" Д Німеччина 2:3 (1:3, 1:0)

Голи: 1:0 – 7 Сусо, 1:1 – 19 Дауд, 1:2 – 27 Холанд, 1:3 – 43 Холанд, 2:3 – 84 де Йонг.

Севілья – Буну, Дієго Карлос, Ескудеро, Кунде, Навас, Фернандо, Ракітіч (Гудель, 46), Сусо (де Йонг, 60), Жордан (Оскар Родрігес, 72), Гомес (Олівер Торрес, 60), Ен-Несірі ( Мунір, 60).

Боруссія Д – Хитці, Хуммельс, Морей, Аканджі, Геррейро (Пасслак, 77), Санчо, Дауд (Меньє, 89), Джан, Беллінгем, Ройс (Брандт, 80), Холанд.

Попередження: Хуммельс (73), Оскар Родрігес (88), Холанд (90).

Ігри у відповідь у цих парах відбудуться 9 березня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні відбулися перші поєдинки цієї стадії ЛЧ. Сенсаційний результат було зафіксовано в столиці Каталонії, де "Барселона" зазнала розгромної поразки від ПСЖ (1:4).