Роналду підкорилося історичне досягнення Ліги чемпіонів

13,5 т.

Лідер мадридського "Реала" Кріштіану Роналду встановив нове унікальне досягнення. Португальській зірці "Королівського клубу" підкорився черговий історичний рекорд Ліги чемпіонів.

У повторному матчі 1/8 фіналу ЛЧ проти ПСЖ 33-річний форвард відкрив рахунок на 51-й хвилині зустрічі. Таким чином Роналду забив у дев'ятому поєдинку Ліги чемпіонів поспіль, повторивши унікальне досягнення екс-нападника "Манчестер Юнайтед" Рууда Ван Ністелроя. Голландець встановив його 15 років тому в сезоні 2002/2003, передає Marca.

Читайте: Містика: Роналду серйозно спантеличив мережу аномальним пенальті в Лізі чемпіонів - відеофакт

"Обозреватель" пропонує подивитися, як Кріштіану забив свій історичний м'яч.

Нагадаємо, що "Реал" впевнено вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів, обігравши ПСЖ за сумою двох зустрічей з рахунком 5:2. Разом з мадридцями в наступний раунд пробився "Ліверпуль".