"Зоря" з поразкою 0:4 вилетіла з Ліги конференцій

3 хвилини
2,4 т.
Рома домінувала весь ігровий час

Луганська "Зоря" у 5-му турі групового етапу Ліги конференцій була розгромлена римською "Ромом", яку тренує легендарний Жозе Моуріньо. Зустріч у столиці Італії завершилась із рахунком 4:0.

Гості агресивно розпочали перший тайм, спробувавши зіграти першим номером. Віктор Скрипник виставив на матч атакувальний склад, вирішивши зіграти з "Ромою" у відкритий футбол.

Проте запалу українців вистачило лише на перші 15 хвилин. Римляни, отримавши багато простору в центрі поля, зусиллями Переса легко відкрили рахунок.

Пропустивши м'яч, луганчани не закрилися, а продовжили гнути свою лінію з високим пресингом, забувши про небезпеку вертикальних передач суперника. Один із таких пасів на 33-й хвилині втілився у гол.

Під завісу тайму команда Моуріньйо мала чудові можливості збільшити свою перевагу, але Мацапура відбив пенальті.

Третій гол українські футболісти пропустили на першій хвилині другого тайму. У першій атаці Ніколо Дзаньоло легко втік від захисника і віддав на вільного Абрахама.

"Зоря" "попливла" – і на 75-й хвилині господарі зробили рахунок непристойним.

Нагадаємо, що матч між цими командами у 2-му турі також завершився поразкою українців. Табло на запорізькій "Славутич-Арені" зафіксувало підсумковий рахунок 0:3.