"Рома" Моуріньо розгромила "Зорю" в Лізі конференцій

5,4 т.
Зоря програла Ромі

Луганська "Зоря" у 2-му турі групового етапу Ліги конференцій зазнала розгромної поразки від римської "Роми", яку тренує легендарний Жозе Моуріньо. Зустріч на запорізькій "Славутич-Арені" завершилась з рахунком 0:3.

Українці із самого початку зустрічі віддали ініціативу супернику, повністю провалившись на полі. На 6-й хвилині римляни відкрили рахунок. Після помилки центру оборони "Зорі", Ель-Шаараві втік сам на сам і спокійно обіграв Мацапура.

У другому таймі підопічні Віктора Скрипника створили кілька напівмоментів, але в підсумку пропустили двічі з інтервалом у 120 секунд. На 66-й хвилині Смоллінг замкнув головою подачу з кутового...

...а на 68-й Абрахам першим зреагував на плутанину в штрафному луганчан.

"Зоря" Україна – "Рома" Італія 0:3

Голи: 0:1 – 7 Ель-Шаараві, 0:2 – 66 Смоллінг, 0:3 – 68 Абрахам.

Зоря – Мацапура, Фаворов, Імереков, Цвек, Хомченовський, Кочергін, Булеца (Захеді, 69), Назарин, Громов, Кабан (Луньов, 83), Сайядманеш (Крістіан, 69).

Рома – Руй Патрісіу, Рожер, Смоллінг, Кумбула, Калафьорі, Крістанте, Пеллегріні (Вільяр, 77), Дарбо (Діавара, 70), Ель-Шаараві (Майораля, 78), Шомуродов (Абрахам, 62), Карлес Перес (Дзаньоло, 62).

Попередження: Кумбула (81), Руй Патрісіу (83).

Турнірна таблиця

Нагадаємо, що зустріч 1-го туру Ліги конференцій проти "Буде-Глiмт" також завершилася поразкою. У Норвегії був зафіксований рахунок 3:1.