"Шахтар" драматично переміг у серії пенальті та вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи

3 хвилини
84,0 т.
'Шахтар' драматично переміг у серії пенальті та вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи

Донецький "Шахтар" здобув неймовірну перемогу у 1/16 фіналу Ліги Європи. Гра у відповідь на стадіоні "Роазон Парк" у Ренні проти однойменного французького клубу завершилася в серії післяматчевих пенальті (5:4), де Анатолій Трубін відбив три удари. Після основного часу рахунок був 1:0. В екстратаймах команди обмінялися забитими голами.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію Ренн - Шахтар.

Господарі, яких підганяли повністю заповнені трибуни, з перших хвилин влаштували справжній штурм воріт Трубіна. "Ренн" агресивно атакував майже всім складом, фактично замкнувши "Шахтар" на його половині поля. "Гірники" були не готові до такого темпу, сіли у захисті, і до 20-ї хвилини навіть не змогли перетнути половину поля.

У першій атаці українські футболісти забили гол. Після розіграшу кутового Траоре вдало зіграв на добиванні. Проте арбітр із Німеччини Тобіас Штілер взяття воріт скасував, побачивши гру рукою у Бондаренка на мить раніше.

Цей епізод по-різному вплинув на клуби. "Ренн" посилив свій пресинг, тоді як "Шахтар" знизив оберти, віддавши ініціативу.

Українці не поспішали з нападом, намагалися максимально дорожити м'ячем, не тікаючи у бездумні контратаки, а нагнітаючи здебільшого використовуючи фланги. Після першого тайму відсоток володіння був 60/40. "Шахтар" 2 рази бив по воротах, тоді як "Ренн" завдав 8 "пострілів" у бік рамки.

Другий тайм розпочався для гравців з України невдало. "Гірники" пропустили контрвипад. Жеремі Доку втік від Михайличенка, віддав на Гуїрі, той котнув далі на Екамбі і камерунський форвард відкрив рахунок у грі.

"Ренн" продовжував атакувати, просто розбираючи українців на частини. Французи значно перевершували наших співвітчизників у швидкості.

Підопічні Ігора Йовічевіча всіма силами відбивалися і їм вдалося не пропустити в основний час.

Малюнок гри на змінився і в екстратаймах. Футболісти з Франції частіше атакували, частіше били по воротах і були максимально близькими до успіху, але бездоганно грав Трубін. Голкіпер збірної України кілька разів рятував донецьку команду від голу.

Розв'язка, здавалося, настала на першій хвилині другого екстратайму. Знову Доку продемонстрував топшвидкість, втік від Матвієнка та викотив на вільного Салаха. 21-річний бельгієць забив гол.

"Ренн" домінував на полі і не давав українцям жодного шансу на реванш, але під завісу додаткового часу пропустив гол.

Після подачі до штрафного майданчика Жанюель Білосьян зрізав м'яч у свої ворота.

У серії післяматчевих пенальті бездоганно зіграв воротар "оранжево-чорних", відбивши три пенальті. Також варто відзначити промах Сікана, який ледь не став фатальним, та переможний гол 18-річного дебютанта "Шахтаря" з Венесуели Кевіна Келсі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перша зустріч між цими командами у плей-оф ЛЕ відбулася 16 лютого і завершилася з несподіваним рахунком 2:1 на користь українців.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!