"Реал" врятувався від ганьби в півфіналі клубного чемпіонату світу: опублікований огляд матчу

19,0 т.
Реал Мадрид

Мадридський "Реал" у півфіналі клубного чемпіонату світу ФІФА з великими зусиллями обіграв "Аль-Джазіра" з ОАЕ. Зустріч на стадіоні "Зайед Спорт Сіті" в Абу-Дабі завершилася з рахунком 1: 2.

Як і в фіналі торішнього клубного чемпіонату світу, "Реал" сам собі придумав проблеми. За весь перший тайм "вершкові" завдали 18 ударів по воротах, але жоден з них не став результативним.

Початок другої половини зустрічі взагалі стало шокуючим для шанувальників мадридців. Хакимі і Каземіро не розібралися біля своєї штрафної, м'яч потрапив в господарів які в простій двухходовку відкрили рахунок.

Читайте: Мадридський "Реал" епічно осоромився в Кубку Іспанії: опубліковано відео

Ганьба "Реала" тривав не довго. На 51-й хвилині Роналдо відновив рівновагу в грі, за 9 хвилин до кінця зустрічі Бейл вивів королівський клуб у фінал.

У фіналі підопічні Зідана битимуться з бразильським "Греміо", який взяв верх над "Пачукою" (Мексика).