Мадридський "Реал" епічно осоромився в Кубку Іспанії: опубліковано відео

7,3 т.
Мадридський 'Реал' епічно осоромився в Кубку Іспанії: опубліковано відео

Мадридський "Реал" допустив епічний конфуз в Кубку Іспанії. У матчі 1/16 фіналу "вершкові" примудрилися вдома зіграти внічию з маловідомим клубом "Фуенлабрада", що виступає в третьому дивізіоні - 2:2.

Команда Зінедіна Зідана пропустила вже в середині першого тайму. Потім "галактікос" завдяки дублю Майораля вийшли вперед, однак не зуміли втримати перемогу перед рідними вболівальниками - на 89-й хвилині форвард гостей Портілья встановив остаточний рахунок.

Читайте: Кріштіану Роналду влаштував демарш після матчу "Реала" в Лізі чемпіонів: відео скандалу

При цьому варто відзначити, що, незважаючи на нічию, "Реал" все-таки пройшов далі, оскільки виграв в першій зустрічі 2:0.

Кубок Іспанії. 1/16 фіналу. матч-відповідь

"Реал" - "Фуелабрада" 2: 2 (загальний рахунок - 4:2)

Голи: Майораль, 62, 70 - Мілла, 25, Портілья, 89

"Реал": Навас - Хакимі, Техеро, Начо, Ернандес - Льоренте, Ковачич (Сеоане, 81) - Оскар Родрігес (Кесада, 75), Себальос, Фойласье (Бейл, 62) - Майораля

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що зоряний футболіст "Реала" відзначився безглуздою симуляцією в матчі за збірну.