Лунін допоміг "Реалу" перемогти у Кубку Іспанії, зігравши вперше за рік

5,4 т.
Лунін вийшов у стартовому складі

Мадридський "Реал" у 1/16 фіналу Кубку Іспанії обіграв "Алькояно" – футбольний клуб із міста Алькой, який виступає у третьому дивізіоні Іспанії. Матч завершився з рахунком 1:3. На 77-й та 79-й хвилині мадридці забили два голи та зняли питання про переможця.

У цій грі на воротах "Реала" стояв голкіпер збірної України Андрій Лунін, що стало першою появою нашого співвітчизника на полі за рік.

Андрій Лунін

Вже на 3-й хвилині 22-річний українець здійснив сейв, витягнувши м'яч із під перекладини. Гравець "Алькояно" з льоту пробив підйомом, а м'яч зрадливо опускався у сітку.

Перший сейв Луніна

На 34-й хвилині Андрій видав ще один суперсейв, відбивши дальній удар Карлоса Бланка. Варто зазначити, що перед українським футболістом м'яч несподівано підстрибнув.

Другий сейв Луніна

Рахунок було відкрито на 39-й хвилині, коли точно пробив Мілітао. На 66-й хвилині господарі відновили рівновагу. Дані Вега на замаху прибрав і Каземіро та Мілітано, не залишивши шансів Луніну.

Для воротаря збірної України це був 4-й удар у площину воріт у матчі. Загалом Андрій пропустив 3-й м'яч у двох офіційних зустрічах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, востаннє Лунін грав в офіційному матчі за "Реал" 21 січня 2021 року. Тоді матч із тим самим "Алькояно" завершився сенсаційною поразкою 1:2.