"Челсі" відмовився випускати Мудрика і програв "Реалу" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

13,0 т.
'Челсі' відмовився випускати Мудрика і програв 'Реалу' у чвертьфіналі Ліги чемпіонів

Мадридський "Реал" у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів обіграв удома лондонський "Челсі". Поєдинок на "Сантьяго Бернабеу" завершився з рахунком 2:0.

Український хавбек англійської команди Михайло Мудрик провів усі 90 хвилин на лаві запасних та на полі не з'явився.

Вже на 21-й хвилині Карім Бензема після прострілу Вінісіуса Жуніора переправив м'яч у порожні ворота.

У другому таймі перевага господарів виглядала зовсім переконливо. Підопічні Анчелотті накочували одну атаку за однією та на 59-й хвилині такий контрвипад завершився вилученням. Захисник лондонців Бен Чілвелл отримав червону картку за фол останньої надії.

На 74-й хвилині Асенсіо подвоїв рахунок, а Вінісус Жуніор записав у свій актив другий асист.

"Реал Мадрид" Іспанія – "Челсі" Англія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи : 1:0 – 21 Бензема, 2:0 – 74 Асенсіо.

Реал Мадрид - Куртуа, Карвахаль, Алаба, Мілітао, Камавінга (Рюдігер, 71), Модріч (Себальос, 81), Кроос (Тчуамені, 84), Вальверде, Вінісіус Жуніор, Родріго (Асенсіо, 71), Бензем.

Челсі – Аррісабалага, Джеймс, Тіаго Сілва (Маунт, 76), Кулібалі (Кукурелья, 55), Фофана, Чілуелл, Ковачич, Канте (Галлахер, 75), Фернандес, Стерлінг (Хавертц, 65), Жоау .

Попередження : Фофана (5), Камавінга (7), Мілітао (83), Карвахаль (87), Ковачич (87).

Вилучення : Чилуелл (59).

У паралельному матчі зустрічалися італійські "Мілан" та "Наполі". Господарі здобули мінімальну перемогу. Єдиний та вирішальний гол на рахунку Ісмаеля Беннасера.

"Мілан" Італія – "Наполі" Італія 1:0

Гол : 1:0 – 40 Беннасер.

Мілан - Меньян, Калабрія, К'єр, Томорі, Ернандес, Круніч, Беннасер (Салемакерс, 67), Браїм Діас (Ребіч, 80), Тоналі, Рафаел Леау, Жиру.

Наполі - Мерет, Ді Лоренцо, Ррахмані, Кім Мін Чже, Маріу Руй (Олівера, 81), Лоботка, Зеліньскі (Ндомбеле, 81), Замбо-Ангісса, Елмаз, Лосано (Распадори, 69), Кварацхелія (Політано, 8).

Попередження : Зеліньскі (38), Беннасер (60), Ді Лоренцо (70), Замбо-Ангісса (70), Кім Мін Чже (78).

Вилучення : Замбо-Ангісса (74).

Поєдинки у відповідь відбудуться 18 квітня.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!