Ракицький побив рекорд Шевченка у Лізі чемпіонів

23,7 т.

Захисник донецького "Шахтаря" Ярослав Ракицький, відзначившись голом у матчі проти "Антверпена", став найбільш віковим українцем, який забивав у Лізі чемпіонів. На момент гри 4 жовтня 2023 року Ярославу виповнилося 34 роки 2 місяці та один день.

Таким чином Ракицький перевершив досягнення легендарного футболіста Андрія Шевченка. Екстренер збірної України, виступаючи свого часу за "Динамо", розписався у воротах міланського "Інтера" у 33 роки, один місяць та 6 днів. Для Шевченка це стало останнім голом у Лізі чемпіонів у кар'єрі.

У листопаді 2009-го Андрій Миколайович після пасу Артема Мілевського на 21-й хвилині розкішним ударом відкрив рахунок. Матч завершився поразкою киян 1:2.

Як повідомляв OBOZREVATEL, гра 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів у Бельгії між донецьким "Шахтарем" та місцевим "Антверпеном" завершилася з рахунком 2:3. Після першого тайму чемпіон України "горів" 0:2, проте зміг перевернути гру та вирвати перемогу.

На останніх секундах Степаненко зіграв рукою у своєму штрафному майданчику та суддя призначив пенальті. Проте лідер "Антверпена" не влучив у ворота.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!