Фантастика дня! Як "Шахтарю" не забили пенальті на останній секунді у Лізі чемпіонів. Відео

20,5 т.
Фантастика дня! Як 'Шахтарю' не забили пенальті на останній секунді у Лізі чемпіонів. Відео

Донецький "Шахтар" здобув драматичну перемогу над бельгійським "Антверпеном" у 2-му турі Ліги чемпіонів. Поєдинок завершився з рахунком 3:2, а останніми секундами господарі не забили пенальті.

Український клуб провалив першу половину зустрічі, програвши її із рахунком 0:2. У перерві нідерландський наставник "гірників" Патрік ван Леувен знайшов необхідні слова для своїх підопічних і "Шахтар" перетворився.

У другому таймі чемпіон України не лише зміг зрівняти рахунок, а й вийти вперед, проте мав усі шанси згаяти перемогу.

На 96-й хвилині Тарас Степаненко після удару 34-річного центрбека бельгійців Тобі Алдервейрелда зіграв рукою у своєму штрафному майданчику.

Пенальті взявся виконувати сам Алдервейрелд, але зробив це фантастично невдало. Триразовий чемпіон Нідерландів, чемпіон Іспанії, бронзовий призер чемпіонату світу та лідер "Антверпена" не влучив у ворота.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!