Рахунок 10-2: футболіст збірної України зробив хет-трик у матчі Ліги конференцій. Відео

45,8 т.

Нападник збірної України Роман Яремчук відзначився трьома забитими м'ячами в матчі Ліги конференцій, в якому його "Брюгге" розгромило на виїзді ісландський "Акюрейрі". Наш співвітчизник оформив хет-трик всього за 18 хвилин, а бельгійська команда виграла протистояння із загальним рахунком 10:2.

Яремчук міг відзначитись ще в першому таймі гри в Ісландії, коли мав два вигідні моменти після виходів на воротаря суперника. Однак у підсумку Роман відкрив рахунок своїм голам у матчі вже за рахунку 0:2, замкнувши простріл партнера.

На 66-й хвилині український нападник підстеріг помилку захисника "Акюрейрі", який необачно віддав передачу на свого голкіпера. Форвард "Брюгге" перехопив м'яч і прокинув його повз воротаря у сітку.

Ще через дев'ять хвилин Яремчук поставив крапку в матчі, прошивши стража воріт ісландців ударом з гострого кута після виходу віч-на-віч. Таким чином, Роман оформив хет-трик, а загалом у двох матчах з "Акюрейрі" він провів чотири м'ячі.

Тепер "Брюгге" посперечається з іспанською "Осасуною" за право зіграти в груповому турнірі Ліги конференцій.

Як повідомляв OBOZREVATEL, київське "Динамо" обіграло в серії пенальті грецький "Аріс" і вийшло до плей-оф відбору Ліги конференцій. Після поразки суперники українців влаштували бійку на полі. У відповідь наставник гостей Апостолос Терзіс назвав ганьбою поведінку наших гравців.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки