Пятов розповів про "чоловічу" розмову з партнерами в перерві матчу "Шахтар" – "Монако"

3,5 т.
Андрій Пятов

Голкіпер "Шахтаря" Андрій Пятов зізнався, що в перерві матчу плей-оф Ліги чемпіонів проти "Монако" у нього відбулася серйозна розмова з одноклубниками. На той момент його команда програвала з рахунком 0:2, що означало виліт із головного єврокубка.

В інтерв'ю на YouTube-каналі "Бомбардир" ветеран "гірників" розповів, що спробував розбудити партнерів, заявивши, що їм не варто виходити на другу половину поєдинку, якщо вони не збираються виходити у груповий етап ЛЧ. Він нагадав, що зараз у донецькому клубі грає багато молодих виконавців.

"Поговорив з хлопцями по-чоловічому в перерві. Сказав, що або ми виходимо в Лігу чемпіонів, або можна не виходити на другий тайм. Я постарше. Я бачу, що гра не пішла. Треба розбудити трохи. Ви бачите, у нас молода команда грала. Вони трохи загубилися. Добре, що вони мене почули", – сказав Пятов.

Нагадаємо, що перша зустріч "Монако" та "Шахтаря" закінчилася виїзною перемогою "гірників" з рахунком 1:0, проте монегаскам швидко вдалося перевернути хід протистояння в матчі-відповіді.

"Монако" двічі забив "Шахтарю" в першому таймі

Лише за чверть години до закінчення поєдинку Марлос відзначився голом, який дозволив перевести гру в овертайм. Вже у додатковий час Михайло Мудрик організував курйозний автогол у ворота суперників.

Марлос перевів гру в овертайм
Гравці "Шахтаря" святкують перемогу над "Монако"

Як повідомляв OBOZREVATEL, наставник "Шахтаря" Роберто Де Дзербі заявив, що серце та яйця допомогли його команді здобути путівку в груповий раунд Ліги чемпіонів.

Гендиректор донеччан Сергій Палкін зізнався, що не розуміє, як клубу вдалося вийти переможцями з цього протистояння.