Зінченко допоміг "МанСіті" перевернути матч і перемогти у півфіналі Ліги чемпіонів

3 хвилини
15,8 т.
Олександр Зінченко

Англійський "Манчестер Сіті" у півфіналі Ліги чемпіонів здобув вольову перемогу над ПСЖ. Поєдинок на паризькому стадіоні Парк-де-Пренс завершився з рахунком 1:2.

Початок поєдинку ряснів щільною боротьбою, але без грубості. Головний рефері зустрічі Фелікс Брих нечасто втручався в перебіг подій.

"Городяни" володіли м'ячем, але без тотального домінування. Неймар уже на 13-й хвилині мав відмінну можливість відрити рахунок, проте з близької відстані не зміг переграти голкіпера.

Однак через 2 хвилини господарі все ж таки забили заслужений гол. Ді Марія відмінно подав кутовий, Маркіньос точно обрав позицію і увігнав м'яч у сітку.

Ближче до середини першої половини обидві команди почали відкриватися і допускати помилки, що сприяло загостренню ситуацій на полі.

На 17-й хвилині другого тайму Пеп Гвардіола випустив українця Олександра Зінченка, і той через три хвилини став автором гольової передачі. Футболіст збірної України покотив на де Брюйне, той зробив навіс у штрафну, Навас очікував удару, проте м'яч нікого не зачепив і пірнув під саму штангу – 1:1.

Це стало переломним моментом. Французи занервували і через 7 хвилин пропустили вдруге. Марез ударом зі штрафного влучив чітко між гравців, що стояли в стінці, зробивши рахунок 1:2.

На 77-й хвилині Ідрісса Гує влаштував фірмове самознищення ПСЖ, отримавши пряму червону картку за жорсткий удар ззаду по ногах Ілкая Гюндогана.

Час, що залишився, пройшов у нервовій боротьбі з великою кількістю контактної боротьби, але забитих м'ячів телеглядачі більше не побачили.

Гра у відповідь пройде через 6 днів у Манчестері.

ПСЖ Франція – "Манчестер Сіті" Англія 1:2

Голи: 1:0 – 15 Маркіньос, 1:1 – 64 де Брейне, 1:2 – 71 Марез.

ПСЖ – Навас, Кімпембе, Баккер, Маркіньос, Флоренці, Гує, Верратті, Паредес (Еррера, 83), Ді Марія (Данилу Перейра, 80), Мбаппе, Неймар.

Манчестер Сіті – Едерсон, Стоунз, Уокер, Рубен Діаш, Жоау Канселье (Зінченко, 61), Бернарду Сілва, Гюндоган, Фоден, де Брюйне, Марез, Родрі.

Попередження: Жоау Канселье (31), Паредес (70), Неймар (74), де Брюйне (86).

Вилучення: Гує (77).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні іспанський "Реал" у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів зіграв унічию з англійським "Челсі". Поєдинок на мадридському стадіоні "Альфредо ді Стефано" завершився з рахунком 1:1.