"Барселона" з незабитим пенальті Мессі вилетіла з Ліги чемпіонів

ПСЖ - Барселона

Іспанська "Барселона" в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зіграла внічию з французьким ПСЖ (1:1) і вилетіла з турніру.

Після розгромної поразки в першому матчі (1:4) всі шанувальники каталонців чекали повторення неймовірного камбеку 2017 року, коли "синьо-гранатовим" вдалося відігратися після гостьової поразки 0:4. Тоді відповідна зустріч завершилася з сенсаційним рахунком 6:1, що дало змогу "Барсі" вийти до чвертьфіналу і встановити фантастичний рекорд єврокубків.

Кілліан Мбаппе.

У цій же грі тотальної переваги "Барси" не відчувалося. У дебюті атаки проходили то на одні ворота, то на інші, і гості відчутно тиснули, але без гострих моментів.

Іспанські футболісти намагалися швидко виходити в атаки, коли тільки була така можливість. Вони кидали Дембеле в прорив, і в ці хвилини дуже гостро відчувалася нестача Піке з його першим пасом.

На 30-й хвилині ситуація для "Барселони" стала катастрофічною. Курзава прострілював із лівого крила. Мауро Ікарді в цей момент зачепився за ногу Лангле і впав. Після допомоги ВАР Ентоні Тейлор указав на точку. Пенальті чітко реалізував Кілліан Мбаппе.

Однак переможний рахунок тривав недовго. Мессі найпотужнішим "радiокерованим" ударом метрів із 30 не залишив шансів Навасу – 1:1.

Під завісу першого тайму капітан каталонської команди міг забити і другий гол, але удар Лео з 11-метрового відбив воротар.

Кейлор Навас відбив пенальті Мессі
Ліверпуль переміг Лейпциг

ПСЖ Франція – "Барселона" Іспанія 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 – 30, пенальті Мбаппе, 1:1 – 37 Мессі.

ПСЖ – Навас, Кімпембе, Курзава (Діалло, 46), Маркіньос, Флоренці (Дагба, 77), Паредес, Верратті (Рафінья, 84), Гуйє (Данилу Перейра, 59), Дракслер (Ді Марія, 59), Мауро Ікарді, Мбаппе.

Барселона – тер Стеген, Дест (Трінкал, 66), Альба, Мінгеса (Фірпо, 35), Лангле, де Йонг, Бускетс (Моріба, 79), Педрі (Пьянич, 78), Дембеле (Брейтуейт, 79), Грізманн, Мессі.

Попередження: Курзава (8), Мінгеса (25), Лангле (30), де Йонг (38), Гуйє (50), Паредес (50), Мауро Ікарді (89).

У паралельному матчі "Ліверпуль" без особливих проблем повторно переграв РБ "Лейпциг" (2:0). Перша зустріч завершилася перемогою "червоних" із таким самим рахунком.

Перший тайм завершився без голів, хоча мерсісайдці були набагато ближчими до успіху. Салах і Жота могли забивати, проте тримали інтригу, яка померла після перерви.

Два голи з інтервалом у 4 хвилини від Мане і Салаха чітко продемонстрували різницю в класі між командами.

"Ліверпуль" Англія – "РБ Лейпциг" Німеччина 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 – 70 Салах, 2:0 – 74 Мане.

Ліверпуль – Аліссон, Александер-Арнолд, Робертсон (Цімікас, 90), Кабак, Філліпс, Салах, Вейналдум (Мілнер, 82), Мане (Окслейд-Чемберлен, 90), Тіаго Алькантара (Кейта, 71), Діогу Жота (орігамі, 71), Фабіньо.

РБ Лейпциг – Гулачі, Клостерманн, Упамекано, Мукіеле, Нкунку, Ольмо (Айдара, 72), Камплі (Серлот, 46), Адамс, Забітцер, Форсберг (Клюйверт, 60), Поульсен (Хван Хі Чхан, 60).

Нагадаємо, що напередодні туринський "Ювентус" в 1/8 ЛЧ переміг "Порту", але сенсаційно вилетів із турніру.