Лунін став героєм матчу у чемпіонаті Іспанії. Відео

25,8 т.
Андрій Лунін

Український голкіпер мадридського "Реал" Андрій Лунін став головним героєм матча чемпіонату Іспанії проти "Кадісу". Поєдинок 37-го туру в Ла Лізі став для 23-річного гравця збірної України другою офіційною грою у національній першості за королівський клуб.

На 61-й хвилині після обрізки захисників Негредо вийшов віч-на-віч з Луніним і встиг прокинути м'яч повз українця. Андрію не залишалося нічого іншого, як збити іспанця.

Сам Альваро і взявся виконувати покарання, але наш співвітчизник вгадав напрямок і парирував удар.

Зустріч завершилася внічию 1:1. На 97-й хвилині "Каддіс" міг заробити другий пенальті, але після перегляду VAR Матеу Лаос не призначив 11-метровий.

Після фінального свистка Андрія Луніна було визнано "Королем матчу".

Лунін став героєм матчу

Як повідомляв OBOZREVATEL, Лунін провів свій перший офіційний матч за королівський клуб у чемпіонаті Іспанії 9 травня.

Лунін вийшов у стартовому складі

23-річний уродженець Краснограда (Харківська область) зіграв 90 хвилин у поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти "Атлетіко" (0:1).

Нагадаємо, до цього Андрій Лунін грав у матчі за "Реал" 21 січня. Тоді голкіпер збірної України допоміг своєму клубу до 1/8 фіналу Кубку Іспанії пройти "Ельче". Поєдинок завершився у додатковий час із рахунком 2:1.

Андрій Лунін провів усі 90 хвилин на полі

Як повідомляв OBOZREVATEL, за три з половиною роки після підписання контракту з "Реалом" наш чемпіон світу серед молоді зіграв за мадридську команду лише два матчі – обидва у Кубку Іспанії. Сайт Transfermarkt оцінює Андрія у 2 млн євро, хоча кілька років тому він коштував 8,5 млн.

Зазначимо, що 1 травня Лунін разом із мадридським клубом виграв чемпіонат Іспанії.

Лунін став чемпіоном Іспанії

"Реал", розгромивши в 34-му турі Ла Ліги "Еспаньйол" (4:0), за 4 тури до кінця сезону став недосяжним для найближчих суперників, в 35-й раз здобувши жаданий титул.