Лунін дебютував за мадридський "Реал" у чемпіонаті Іспанії. Відео

10,1 т.
Андрій Лунін

Український голкіпер мадридського "Реалу" Андрій Лунін провів свій перший офіційний матч за королівський клуб у чемпіонаті Іспанії. 23-річний уродженець Краснограда (Харківська область) зіграв 90 хвилин у поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти "Атлетіко".

Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь "матрацників". Єдиний гол був забитий на 40-й хвилині з пенальті. Відзначився Яннік Карраско.

"Атлетіко" солідно напирав у першому таймі, але ударів у ворота не було – всі "постріли" йшли поряд зі штангами. Андрій навіть не стрибав за м'ячами, раз по раз просто проводжаючи круглий снаряд поглядом

Лунін не зміг відбити пенальті

Єдиний момент за матч, коли наш співвітчизник справді врятував свою команду від гола стався на 64-й хвилині. Після удару Матеуса Куньї Лунін встиг скластися і відбити м'яч, що летів під його опорну ногу.

Куньї розстрілював Луніна впритул
Лунін відбив небезпечний удар

Нагадаємо, до цього Андрій Лунін грав у матчі за "Реал" 21 січня. Тоді голкіпер збірної України допоміг своєму клубу до 1/8 фіналу Кубку Іспанії пройти "Ельче". Поєдинок завершився у додатковий час із рахунком 2:1.

Андрій Лунін провів усі 90 хвилин на полі

Як повідомляв OBOZREVATEL, за три з половиною роки після підписання контракту з "Реалом" наш чемпіон світу серед молоді зіграв за мадридську команду лише два матчі – обидва у Кубку Іспанії. Сайт Transfermarkt оцінює Андрія у 2 млн євро, хоча кілька років тому він коштував 8,5 млн.

Зазначимо, що 1 травня Лунін разом із мадридським клубом виграв чемпіонат Іспанії.

Лунін став чемпіоном Іспанії

"Реал", розгромивши в 34-му турі Ла Ліги "Еспаньйол" (4:0), за 4 тури до кінця сезону став недосяжним для найближчих суперників, в 35-й раз завоювавши жаданий титул.