Поважаю Петракова, але ми повернулися у позавчорашній день, – агент про гру України проти Чехії

5,3 т.
Заховайло розкритикував Петракова

Футбольний агент і менеджер В'ячеслав Заховайло розкритикував гру збірної України у виїзному спарингу проти Чехії. Підопічні Олександра Петракова відкрили рахунок в першому, але пропустили на останніх секундах і зіграли внічию 1:1.

На своїй сторінці у Facebook функціонер пояснив, що йому не сподобалося те, що наша національна команда постійно відсиджувалася в обороні. За словами агента, він би зрозумів такий стиль ведення гри, якби Україні протистояв один із грандів європейського футболу.

"Справедливий результат на табло. Хоч чехи і забили на останній хвилині, але на гол награли. Дві штанги і суперсейв Бойко. Ну а що Україна? На мій погляд – окопний футбол. Розумію та виправдовую цей стиль, коли граємо, наприклад, проти іспанців, французів, італійців. Прикриватися можливим результатом? Три нічиї поспіль! Слава Богу, що не програли. Поважаю Петракова як тренера та людину, але ми повернулися у позавчорашній день", – поділився своєю думкою Заховайло.

Агенту не сподобався "окопний футбол" у виконанні збірної України

Нагадаємо, що в першому матчі під керівництвом Петракова Україна в драматичному поєдинку втратила перемогу над Казахстаном (2:2), пропустивши вирішальний гол на 96-й хвилині. Пізніше у гравця, який став героєм цієї зустрічі, знайшли допінг.

Олександр Караваєв двічі помилився, випустивши спійманого на допінгу Валиуллина

У другій грі біля керма збірної Олександру Васильовичу та його команді вдалося досягти нічийного результату проти чинних чемпіонів світу французів (1:1).

Шапаренко забив приголомшливий гол у ворота французів

Як повідомляв OBOZREVATEL, захисник "Шахтаря" та збірної України Сергій Кривцов був вкрай незадоволений втраченою перемогою над Чехією, заявивши, що ні гравцям, ні тренерам вже не смішно.