Німеччина розбила Португалію на Євро-2020, відповівши на історичний гол Роналду

5 хвилин
46,8 т.
Португалія Німеччина

Збірна Німеччини з футболу перемогла команду Португалії в матчі 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2020. Зустріч у квартеті F на полi "Мюнхен Арени" завершилася з рахунком 4:2.

Для бундестім це стало 11-ю перемогою в 19 очних протистояннях із португальцями. Ще 5 поєдинків завершилися внічию.

Положення в групі F

Господарі з перших хвилин забрали м'яч під свій контроль, довго перепасовуючись перед чужим штрафним. Уже на 5-й хвилині це принесло успіх і Госенс у видовищному стрибку забив із гострого кута після прострілу Кімміха. Після допомоги VAR, Ентоні Тейлор скасував взяття воріт, зафіксувавши офсайд.

Рубену Діашу дісталося по ногах.

Німці продовжили тиснути, але в підсумку пропустили гостру контратаку.

Роналду зміг уперше забити німцям за збірну.

Бернандо Сілву зробив фантастичний діагональний пас через пів поля. Жота вибіг один на один з Нойером і зумів віддати направо Роналду.

Кріштіану Роналду.

Кріштіану відкрив рахунок – 1:0. Вперше в своїй кар'єрі зірковий португалець зміг забити німецькій команді.

Забивши гол, португальці знову віддали м'яч супернику й продовжували грати другим номером, але це їм вдавалося чудово.

Португалія програла Німеччині

У Німеччині не було видно жодної потужності в атаці. За компонентами португальці нічим не поступалися бундестім.

Йозуа Кімміх

Ситуація змiнилася на 35-й хвилині. Спершу Госенс уже без офсайду вдарив з льоту, після чого м'яч від ноги Діаша влетів у порожні ворота. А через 4 хвилини простріл Кімміха в свої ворота замкнув Геррейро – 1:2.

Після перерви німці повністю захопили фланги, користуючись абсолютною свободою, яку їм надали там португальці. Не було помітно, щоб Фернанду Сантуш зробив якісь висновки.

Німеччина не залишила шансів супернику.

На 51-й хвилині збірна Португалії припустилася тієї ж помилки на правому фланзі оборони, залишивши простріл Госенса без належної уваги. Цього разу відзначився Хаверц.

Томас Мюллер.

На 60-й хвилині рахунок став розгромним. Робін Госенс переграв Рафу Сілва й ударом головою забив 4-й м'яч.

Після цього футболісти з Німеччини розслабилися, за що відразу були покарані. Роналду впевнено відіграв на лицьовій лінії, відпасував назад на Жоту, де гравець "Ліверпуля" забив свій перший м'яч на турнірі.

Португальці змогли скоротити відставання.

Йоахім Льов замінив Госенса, Хаверца і Гюндогана, й ослаблені німці відразу почали пропускати небезпечні випади суперників.

Гарматний удар від Ренату Саншеша на 79-й хвилині взяла на себе штанга.

Ренату Саншеш

Свій заключний матч у груповому етапі Євро-2020 збірна Німеччини проведе 23 червня проти Угорщини (19:00).

Португалія – Німеччина 2:4 (1:2, 1:2)

Голи: 1:0 – 15 Роналду, 1:1 – 35, автогол Рубен Діаш, 1:2 – 39, автогол Геррейро, 1:3 – 51 Хавертц, 1:4 – 60 Гозенс, 2:4 – 67 Діогу Жота.

Португалія – Руй Патрісіу, Семеду, Рубен Діаш, Пепе, Геррейро, Данилу Перейра, Вільям Карвалью (Рафа Сілва, 58), Бернарду Сілва (Саншеш, 46), Бруну Фернандеш (Моутінью, 64), Діогу Жота (Андре Сілва, 83) , Роналду.

Німеччина – Ноєр, Гінтер, Рюдігер, Хуммельс (Джан, 63), Гозенс (Хальстенберг, 62), Гюндоган (Зюле, 73), Кімміх, Хавертц (Горетцка, 73), Кроос, Мюллер, Гнабрі (Сані, 87).

Попередження: Хавертц (66), Гінтер (77).

Нагадаємо, що в першому турі підопічні Йоахіма Льова поступилися французам. Автогол на рахунку Хуммельса.

Групи Євро-2020.
Календар плей-оф Євро-2020.
Розклад групового етапу Євро-2020.

Відзначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".