Помилка українського гравця "Динамо" призвела до вильоту його команди з Кубку Польщі. Відео

Артем Шабанов

Помилка захисника "Динамо" Артема Шабанова, який виступає за "Легію" на правах оренди, призвела до домашньої поразки його команди в чвертьфіналі Кубка Польщі проти "П'яста" (Глівіце) з рахунком 1:2.

Гості відкрили рахунок на восьмій хвилині зустрічі після метушні у штрафному майданчику варшавського клубу. Наш співвітчизник повівся на обманний рух нападника Якуба Шверчка та дозволив йому пробити в ближній кут воріт без опору.

У другому таймі чинним чемпіонам Польщі вдалося відігратися, але на 78-й хвилині "П'яст" знову вийшов вперед. Шабанов зробив передачу назад на партнера по команді, але вона виявилася занадто слабкою. Форвард гостей Тіаго Алвеш випередив останнього захисника, вийшов віч-на-віч, обіграв голкіпера та відправив м'яч у порожні ворота.

Відзначимо, що за "Легію" в цьому матчі дебютував інший футболіст "Динамо" – Назарій Русин. Він з'явився на полі на 61-й хвилині, взяв участь у декількох небезпечних атаках команди, але відзначитися результативними діями не зумів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, яскравий виступ Шабанова в поєдинку чемпіонату Польщі дозволив йому потрапити в команду тижня.