"Помер на кілька хвилин": озвучено сумне майбутнє лідера збірної Данії після зупинки серця на Євро-2020

28,8 т.
Еріксену доведеться попрощатися з футболом

Лідер збірної Данії Крістіан Еріксен прийшов до тями після зупинки серця в матчі Євро-2020 проти Фінляндії (0:1). Проте йому, найімовірніше, доведеться завершити професійну футбольну кар'єру.

Таку думку висловив британський професор спортивної кардіології Санджай Шарма, який працював з Еріксеном у лондонському "Тоттенхемі", поки той у січні 2020 року не перебрався до міланського "Інтера". "Навряд чи він колись зможе професійно грати в футбол", – наводить слова фахівця Daily Mail.

"Добре, що він перебуває при тямі й може розмовляти. Це страшно говорити, але Крістіан помер на кілька хвилин. Чи готові будуть медики клубу і збірної ризикнути і взяти на себе відповідальність і допустити його до гри? Очевидно, ні. Йому пощастило, що вижив", – заявив Шарма.

У лідера Данії зупинилося серце на полі.

Крістіан Еріксен у минулому сезоні провів 34 матчі за "Інтер" у всіх турнірах, забивши 4 голи. Контракт з італійським грандом розрахований до літа 2024-го, а трансферна вартість 29-річного півзахисника оцінюється приблизно в 40 мільйонів євро.

У кваліфікації на Євро-2020 датчанин у 8 матчах за свою збірну забив 5 голів.

Крістіан Еріксен із дружиною.

Нагадаємо, матчі Євро-2020 покаже телеканал "Україна".

Як повідомляв OBOZREVATEL, у другому матчі групи В бельгійці розгромили росіян 3:0. Останні, хоч і грали вдома, не змогли створити суттєвої загрози воротам одного з фаворитів турніру.