Розгром! Польща - Колумбія: онлайн-трансляція матчу ЧС-2018

57,5 т.

Зустріччю збірних Польщі та Колумбії на чемпіонаті світу з футболу 2018 року в Росії закрилася програма другого туру. Поєдинок групи Н проходив на стадіоні "Казань Арена" в неділю, 24 червня. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Польща - Колумбія.

Фаворити квартету Н всього лише один раз зустрічалися одна з одною. Напередодні ЧС-2006 колумбійці здобули гостьову перемогу в товариському матчі - 2:1. Особливо запам'ятався моментом тієї гри став гол воротаря Колумбії.

Читайте: "Футбол згубив жигана": в Росії на ЧС-2018 спіймали відомого бандита з Мексики

У стартових зустрічах російського мундіалю обидві збірні зазнали несподіваних поразок. Колумбійці, граючи в меншості з третьої хвилини матчу, поступилися японцям - 1:2. А Польща з тим же рахунком поступилася Сенегалу.

ЧС-2018. Група Н. 2-й тур

Казань, стадіон "Казань Арена"

Головний арбітр: Сезар Рамос (Мексика)

Польща - Колумбія - 0:3

Голи: Міна, 40, Фалькао, 70, Куадрадо, 75

Польща: 1. Щенсни - 2. Паздан, 5. Беднарек, 10. Крихов'як, 18. Берешіньскі, 6. Горальскі, 13. Рибус, 19. Желінська, 20. Піщек, 9. Левандовскі Р., 23. Ковнацкі

Запасні: 12. Бялковскі, 22. Фабіанскі, 3. Єджейчик, 4. Ціонек, 15. Глік, 8. Лінетт, 16. Блащиковські, 17. Пешко, 21. Кужава, 7. Мілік, 11. Гросицькі, 14. Теодорчик

Колумбія: 1. Оспіна - 11. Куадрадо, 17. Мохіка, 23. Міна Санчес, 4. Аріас, 13. Міна, 5. Барріос, 8. Агілар, 10. Хамес Родрігес, 20. Кинтеро, 9. Фалькао

Запасні: 12. Варгас, 22. Куадрадо Х., 2. Сапата, 3. Мурільо О., 18. Фабра, 15. Урібе, 16. Лерма, 7. Бакка, 14. Мюріель, 19. Борха М., 21. Іск'єрдо

__________________________________

90+5. УСЕ. КОЛУМБІЯ ВИГРАЄ!

90+3. Навіть м'яч престижу не виходить організувати у поляків.

90. П'ять хвилин компенсував рефері.

88. Оспіна!!! Тягне удар Левандовські під поперечину "одноногий"!

85. Урібе вивели на Щенсни. Пробивав п'ятою колумбієць. З лінії захисники винесли.

85. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Горальскі завалив Хамеса.

84. Оспіна на одній нозі буде догравати.

81. Оспіна неймовірним чином тягне удар Крихов'як. І травму одержує воротар Колумбії!

80. ЗАМІНА. Глік замість Паздана.

78. ЗАМІНА. Фалькао залишає поле. Бакка на позицію Радамеля.

75. 0:3!!! Який шикарний гол!!! Хамес з флангу вирізав цукерку на Куадрадо, який втік один на один з Щенсни і пробив в кут! Краса!

73. ЗАМІНА. Кінтеро знімає Пекерман. Лерма в грі.

72. ЗАМІНА. Екс-динамівець Теодорчик виходить. Замість Берешінські.

70. 0:2! Це все? Кінтеро розкішною передачею вивів Фалькао один на один, а капітан Колумбії легко розправився з Щенсни.

65. Левандовскі вже з позиції лівого захисника атаки Польщі починає.

61. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Беднарек в центрі поля валить суперника. Зриває атаку поляк.

58. Охо-хо! Закид з глибини пройшов на Левандовскі. Роберт обробив складний пас, але пробив в Оспіну.

57. ЗАМІНА. Гросицькі змінює Ковнацкі.

56. Кінтеро пробивав з пасу Хамеса. У захисника.

54. Поляки взагалі загубилися у траві поля "Казань Арени".

52. Куадрадо викотив під удар Фалькао, але Радемель з лінії штрафного запустив в небса.

51. Далекий удар Кінтеро неточний.

51. Дальній удар Кінтеро неточний.

48. У швидкості південноамериканці своїх суперників розбивають просто.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Розіграли колумбійці з центру поля.

22:03. Футболісти знову на полі.

21:59. Повертаємося до Казані.

21:51. ПЕРЕРВА.

45+5. Свистить рефері. Футболісти йдуть відпочивати

45+4. Оспіна ледь не привіз. Вибив точно на ногу поляку виніс, але той по м'ячу не влучив.

45. Чотири хвилини додав рефері.

43. Колумбійці тримають м'яч, виманюючи поляків.

40. 0:1!!! Неймовірно. Кинтеро катнув на Хамеса, той навісив, а Мина випередив Щенсни і відправив м'яч у сітку.

38. Дикий свист під атаку поляків.

36. Куадрадо продерся до лицьової, прострілив, але Щенсни був напоготові.

35. Куадрадо завдав наддалекий удар. Дуже неточно.

32. ЗАМІНА. Агілара забрали на носилках. Урібе замість нього.

30. Агілар отримав травму. Буде заміна у Колумбії.

29. Піщеку дісталося по носі в боротьбі.

26. Якесь перетягування каната у нас.

23. Поляки вибігали в контратаку три в три. Захисники вибили на кутовий.

21. Щось у поляків атакуюча гра взагалі розладналася.

17. "Казань Арена" дико свистить, коли м'яч до поляків потрапляє. Перевага південноамериканців на трибунах значна.

16. Браку, до речі, пристойно. У колумбійців більше трьох пасів точних поспіль не проходить.

13. Тепер вже більш активними виглядають колумбійці.

11. Без розкачки почали команди у нас. Дуже гарні швидкості.

9. Удар від колумбійців. На місці Щенсни.

7. Левандовскі наступив на руку Міну.

5. Оспіна на газоні. Щось з ногою у воротаря Колумбії

5. Левандовскі намагався пробити. Дуже слабенько.

3. Активно почали поляки.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Поляки розіграли з центра поля! Понеслась!

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Гімни країн звучать.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Чекаємо на вихід команд на поле. Той, хто програє сьогодні, покине турнір.

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розстановка суперників.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. А ось як команди прибували на стадіон.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Положення в групі перед битвою невдах.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади команд піднесли.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Добрий вечір! Сенсаційні невдахи першого туру ЧС-2018 Польща і Колумбія, для кого турнір закінчиться вже після групового етапу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, колумбійські фанати врятували впав в річку п'яного росіянина.