"Пізно увійшли". Довбик зізнався, що трапилося у матчі Італія – Україна

4,4 т.
'Пізно увійшли'. Довбик зізнався, що трапилося у матчі Італія – Україна

Нападник збірної України Артем Довбик зізнався, що національній команді у грі з Італією не вистачило на початку концентрації. Футболіст "Жирони" зазначив, що необхідно було так само, як і з Англією, перетерпіти перші 25 хвилин.

"Жовто-сині" надто пізно "вкотилися", що коштувало їм двох пропущених м'ячів на 30-й хвилині.

"Тому що такі команди починають дуже агресивно, з перших хвилин вони чинять великий тиск на захист і всю лінію оборони. Думаю, що далася взнаки десь перша гра з Англією, не всі відновилися і трохи пізно увійшли в гру", – цитує Довбика "Взбірна".

"Десь фарт був не на нашому боці, а з такими командами він потрібен", – додав Артем.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України у 6-му турі відбору на чемпіонат Європи з футболу програла команді Італії. Матч на стадіоні "Сан Сіро" у Мілані завершився з рахунком 2:1. Як і в попередньому поєдинку з англійцями, ініціатива з перших хвилин була за нашим суперником.

Україна програла Італії

Пізніше півзахисник збірної України Георгій Судаков зізнався, що помилився із вибором екіпірування на матч відбірного турніру до чемпіонату Європи-2024 з Італією. Саме

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!