Петраков: футболістам збірної України потрібно два дні попрацювати у ліжках. Вони їдуть до жінок

Олександр Петраков

Головний тренер збірної України з футболу, відповідаючи на запитання журналіста про те, над чим ще треба працювати гравцями, пожартував про секс. Олександр Петраков розповів, що дає відпочити своїм підопічним, аби ті змогли відвідати своїх коханих жінок.

Епізод стався під час пресконференції після товариського матчу проти хорватської "Рієки".

"Їм ще треба працювати у ліжку. Вони їдуть до жінок. Нехай два дні працюють у ліжках. Хіба що сили будуть. Я їм дав два дні, нехай у ліжках попрацюють", – сказав Петраков.

Як повідомляв OBOZREVATEL, поєдинок збірної України з "Рієкою" завершився внічию 1:1. Денис Гармаш відкрив рахунок на 26-й хвилині, а через 11 хвилин хорвати забили гол у відповідь.

Денис Гармаш відкрив рахунок

У попередніх спарингах українські футболісти спочатку в Німеччині обіграли "Борусію" з Менхенгладбаха, а потім впевнено розібралися з італійським "Емполі".

Нагадаємо, що офіційний поєдинок плей-оф відбору на ЧС-2022 проти Шотландії відбудеться 1 червня на арені "Хемпден Парк" у Глазго. OBOZREVATEL проведе онлайн-трансляцію матчу Шотландія – Україна. Початок зустрічі – о 21:45 за київським часом.

Україна має зіграти із Шотландією у стиковому матчі ЧС-2022.
Збірна Шотландії з футболу
Підтримка України на футбольному полі.

Зазначимо, що переможець протистояння Шотландія – Україна за путівку на мундіаль у Катарі посперечається з валлійцями 5 червня. При цьому вже відомі потенційні суперники жовто-синіх на груповому етапі ЧС-2022.

Результати жеребкування ЧС-2022.
Головний тренер збірної України – Олександр Петраков.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний тренер збірної України з футболу Олександр Петраков розповів про плани підготовки команди до червневих матчів.