Перший в історії! Кріштіану Роналду встановив новий світовий рекорд. Відео

10,4 т.
Кріштіану Роналду

Лідер збірної Португалії Кріштіану Роналду, забивши на 89-й хвилині перший гол Ірландії в 4-му турі відбору на чемпіонат світу з футболу-2022, встановив новий світовий рекорд за кількістю голів за національну команду . Точний удар по воротах Гевіна Базуну став 110-м в кар'єрі 36-річного нападника "Манчестер Юнайтед".

На 96-й хвилині португалець забив і 111-й м'яч, здобувши для своєї збірної перемогу і зробивши дубль в грі з ірландцями.

Попереднє досягнення належало футболістові збірної Ірану Алі Даеі. 52-річний екснападник відзначався в період з 1993 по 2006 роки, забивши 109 м'ячів.

Роналду здобув перемогу

Відзначимо, що зустріч Португалія – Ірландія завершилася з рахунком 2:1. У цій грі Роналду не реалізував пенальті, а також вдарив за хамство ірландського гравця.

Точний удар Кріштіану

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України в матчі 4-го туру відбору на ЧС-2022 зіграла внічию з Казахстаном.