"Олександрія" вийшла в наступний раунд Ліги Європи

50,8 т.
 'Олександрія' вийшла в наступний раунд Ліги Європи

"Олександрія" змогла подолати 3-й кваліфікаційний раунд Ліги Європи. Підопічні Володимира Шарана в напруженому поєдинку обіграли вдома румунську "Астру" - 1: 0.

Початок зустрічі пройшов у невисокому темпі. "Олександрія" не поспішала йти вперед, щоб забити необхідний м'яч для проходження далі. Команди обмінювалися взаємними помилками, допускаючи забагато браку при передачах.

Ближче до середини тайму господарі почали перехоплювати ігрову і територіальну ініціативу. Футболісти українського клубу все активніше стали підходити до штрафної суперника, створюючи напругу біля воріт Ілієва. У підсумку, перед самою перервою це дало позитивний результат.

Читайте: Олександрія - Астра: хронологія матчу-відповіді Ліги Європи

Польчак збив вибіг з-за спини Старенького і рефері вказав на "точку". Капітан "Олександрії" Запорожан чітко виконав пенальті, поклавши м'яч ідеально в кут.

Гол "у роздягальню" явно надихнув команду Шарана. У другому таймі "жовті" заграли ще активніше, намагаючись високо пресингувати і забити другий, не бажаючи доводити кінцівку поєдинку до валідолу.

Олександрійці намагалися домінувати на полі, проте в другій половині зустрічі румуни почали перехоплювати ініціативу. В результаті з 73-й по 75-ю хвилину головним героєм став голкіпер господарів Юрій Паньків. Воротар двічі врятував свою команду після небезпечних ударів в ближню дев'ятку і під поперечину.

В кінці гри футболісти "Астри" спробували влаштувати штурм воріт нашої команди, однак забити так і не змогли.

Нагадаємо, в першому матчі "Олександрія" в меншості вистояла , зігравши в Румунії внічию 0: 0. Суперник українців визначиться на жеребкуванні Ліги Європи в п'ятницю, 4 серпня.