"Олександрія" в меншості зіграла внічию на виїзді в Лізі Європи

30,3 т.
Олександрія Ліга Європи

Футбольний клуб "Олександрія" відстояв нічию проти румунської "Айстри" в першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні "Марін Анастасовічі" в Джурджу завершився без забитих м'ячів - 0:0.

Команда Олександра Шарана впевнено розпочала зустріч. Українці намагалися використовувати активний пресинг, не даючи супернику вільних зон. У свою чергу олександрійці працювали переважно флангами. Серед інших виділялося тріо Полярус, Грицук і Сітало.

Ближче до середини першого тайму господарі вирівняли гру, ставши все частіше підходити до воріт Паньківа. А на 39-й хвилині Белу потужним пострілом здалеку ледь не поцілив у дальню дев'ятку.

Читайте: Астра - Олександрія: хронологія матчу Ліги Європи

Після перерви румуни затиснули гостей на їхній половині поля, намагаючись підвищити темп і відкрити рахунок. Надовго футболістів "Астри" не вистачило й "Олександрія" відсунула гру в центр поля.

На 78-й хвилині зустрічі Басов отримав другу жовту і залишив свою команду в меншості. Однак, незважаючи на це, підопічні Шарана все ж вистояли і не пропустили.

Зустріч у відповідь цих команд відбудеться через тиждень. Поєдинок в Олександрії відбудеться 3 серпня.

Як повідомляв "Обозреватель", інший представник України донецький "Олімпік" створив сенсацію в матчі з грецьким ПАОКом.